رئیس اداره ارشاد بروجرد:

لرستان خبر: رئیس اداره ارشاد بروجرد گفت: ارجمندی متذکر شد: خبرنگاران پیشتازان اطلاع‏‌رسانی در جامعه هستند که باید در روز خبرنگار مراسمی در شان آنها برگزار شود، شناخت کافی از مسائل جامعه یکی از مهم‎ترین رسالت‏‌های این حرفه خطیر و مهم است.

لرستان خبر، نادر ارجمندی ظهر امروز در جلسه برگزاری روز خبرنگار در کمیسیون فرهنگی شورای شهر افزود: روز خبرنگار به واسطه شهادت شهید صارمی در تقویم ملی به ثبت رسیده است، بنابراین باید در شهر و زادگاه این شهید بزرگوار مراسم این روز به نحو شایسته و خاص برگزار شود.

 

وی با اشاره به اینکه بروجرد بیش از 150 سال سابقه روزنامه‌نگاری دارد، اظهار کرد: با توجه به این قدمت کهن و دیرینه شهر بروجرد به عنوان مهد پرورش فرزانگان اجرای هرچه باشکوهتر مراسم این روز در این شهرستان از اهمیت ولایی برخوردار است.

 

این مسئول ادامه داد: از دیگر وجه تمایزهای بروجرد فعالیت هفت نشریه محلی در کنار خبرگزاریهای مختلف و نمایندگی روزنامه‌های سراسری است.

 

رئیس اداره ارشاد بروجرد خاطرنشان کرد: این شهرستان مهد و زادگاه بزرگان و شهدای والامقامی است که در کشور و حتی خارج از آن برای همگان شناخته شدهاند، به گونه‌ای که لقب شهر فرزانگان را به خود اختصاص داده است.

 

ارجمندی یادآور شد: با توجه به وجوه تمایز متعدد بروجرد مراسم بزرگداشت مقام شهید صارمی، تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه فعال در این شهرستان باید هر سال بهتر از سال‌های گذشته برگزار شده و در حد مقام و منزلت این رسالت خطیر باشد.

 

 

این مسئول اضافه کرد: بر این اساس تاکنون جلسات متعددی در خصوص چگونگی برگزاری مراسم روز خبرنگار برگزار شده و مسئولیت ستاد این مناسبت نیز به سه تن از اصحاب رسانه و خبر محول شده است، چرا که معتقد هستیم آنها بهتر می‌توانند در راستای جلب افکار عمومی برای برگزاری شایسته مراسم این روز فعالیت کنند.

 

وی ادامه داد: این روال کار سال گذشته نیز انجام شد و شاهد برگزاری مراسم شایسته و مطلوبی در روز خبرنگار بودیم.

 

رئیس اداره ارشاد بروجرد پاسداشت یاد و خاطره شهید خبرنگار محمود صارمی و تجلیل از خبرنگارانی که در حوزه اطلاع‏رسانی فعالیت میکنند، را از اهم برنامههای امسال در روز خبرنگار برشمرد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات