امروز /

لرستان خبر: طی مراسمی طرح از بهشت تا بهشت توسط یک جوان لرستانی در خرم‌آباد آغاز شد. این جوان لرستانی به صورت داوطلبانه 10 مرداد جاری مسیر مشهد مقدس تا کربلا را با پای پیاده طی می کند. پیش بینی می شود این سفر 4 ماه به طول بیانجامد.

لرستان خبر، مسئول ستاد عتبات عالیات استان لرستان ظهر امروز در مراسم بدرقه جوان لرستانی که می‌خواهد مسیر مشهد مقدس تا کربلای معلی را با پای پیاده طی کند، در بیت امام جمعه خرم‌آباد گفت: ابراهیم خمسه این جوان لرستانی در طرح از بهشت تا بهشت، به صورت داوطلبانه 10 مرداد جاری از مشهد مقدس با پای پیاده استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، گرگان، مازندران، گیلان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، قم، مرکزی، لرستان و  ایلام را طی می‌کند.

 

اصغر حقی‌پور یادآور شد: پیش‌بینی می‌شود این مسیر طی 4 ماه توسط خمسه طی شود.

 

مسئول عتبات عالیات استان لرستان خاطرنشان کرد: استان لرستان در زمینه عتبات عالیات کارهای بزرگ و ارزشمندی انجام داده است که یکی از این کارها همین طرح از بهشت تا بهشت است که توسط این جوان لرستانی با شعار «هر ایرانی حداقل هزار تومان جهت بازسازی کامل حرم‌های مطهر» اجرا می‌شود و می‌توان حرم‌های مطهر را بازسازی کرد.

 

وی تصریح کرد: این طرح اولین بار است که در کشور به این صورت انجام می‌گیرد و تمام مراحل قانونی برای حفاظت از این جوان لرستانی با ستادهای عتبات استان‌های مسیر حرکت انجام شده و در هر استان مورد استقبال قرار می‌گیرد.

 

حقی‌پور خاطرنشان کرد: طرح از بهشت تا بهشت توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور از طرف ستاد عتبات لرستان انجام می‌شود.

 

وی افزود: ابراهیم خمسه روز جمعه 10 مرداد جاری از مشهد مقدس با پای پیاده به سمت حرم امام حسین (ع) با عبور از چند استان مراسم خود را آغاز می‌کند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات