معاون امور عمرانی استانداری لرستان:

لرستان خبر: معاون امور عمرانی استانداری لرستان گفت: آمار مسافران تابستانی ورودی به استان در ایام تعطیلات عید سعید فطر در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 40 درصد افزایش داشته است. همچنین این آمار نسبت به میزان مسافران ورودی به استان در ایام تعطیلات نوروزی نیز 14 درصد افزایش را نشان می دهد.

لرستان خبر، ˈمجید کیانپورˈ روز شنبه در جلسه بررسی و کاهش تصادفات استان بدون ارائه آمار دقیق مسافران ورودی به استان، افزود: یکی از برنامه های اصلی استان در سال جاری، کاهش 20 درصدی تصادف در سطح محورهای ارتباطی استان است که اقدامات موثری برای تحقق این برنامه در استان انجام شده است.
 

کیانپور همچنین از تشکیل کمیته ویژه ای برای بررسی موضوع بروز تصادفات و پرداخت خسارت از جانب شرکت های بیمه در سطح استان خبر داد و افزود: این کمیته به منظور مقابله با اقدام برخی افراد سودجود در زمینه انجام تصادفات سوری با هدف دریافت خسارت از شرکت های بیمه تشکیل شده است.
 

به گفته وی، برخی افراد با ایجاد تصادفات ساختگی و سوری و ارائه آمارهای خلاف واقع نسبت به دریافت خسارت از شرکت های بیمه اقدام می کنند که این امر موجب تضییع بیت المال و حقوق شهروندان می شود.
 

معاون عمرانی استانداری لرستان با اشاره به اینکه تصادفات سوری و ساختگی در استان به شکل سازمان یافته و باندی مشکلاتی را ایجاد کرده، افزود: دراین زمینه و برای برخورد با این قبیل تخلفات کمیته ویژه ای با حضور دستگاههای متولی از جمله پلیس راهور، پزشکی قانونی، دادستان انقلاب و رییس دادگاههای عمومی استان برای بررسی دقیق موضوع و برخورد قاطع با متخلفان دراین زمینه تشکیل و فعال شده است.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات