معاون سیاسی امنیتی فرمانداری بروجرد خبرداد

لرستان خبر: معاون سیاسی امنیتی فرمانداری بروجرد گفت: مراسم روز خبرنگار در شهرستان بروجرد راس ساعت 9 صبح روز پنج شنبه 16 مرداد با حضور بر مزار شهید محمود صارمی و قرائت فاتحه، نثار تاج گل و ادای احترام به مقام شامخ آن شهید بزرگوار آغاز می‌شود.

لرستان خبر، احمد گودرزیان عصر امروز در جلسه برنامه‌ریزی بزرگداشت مقام شهید صارمی و تجلیل از خبرنگاران، اظهار داشت: نقش خبرنگاران در ارایه اطلاعات و اخبار صحیح به مسئولان و بیان مشکلات و واقعیات، در تصمیم‌گیری و پیشرفت جامعه بر کسی پوشیده نیست.

 

وی خاطرنشان کرد: خبرنگاران و مسئولان نشریات شهرستان بروجرد نیز در راستای وظایف ذاتی خود در انتشار اخبار و رویدادها، خوب عمل کرده و کارنامه قابل قبولی دارند.

 

این مسئول عنوان کرد: اصحاب قلم و رسانه با تلاش وصف ناپذیر در راستای نشر اخبار، بیان حقایق و شفاف‌سازی زوایای مختلف جامعه فعالیت می‌کنند.

 

گودرزیان ادامه داد: پس از آن در ساعت 10 صبح مراسم تجلیل از خبرنگاران در سالن همایش‌های دکتر زرینکوب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

 

وی اضافه کرد: در این مراسم امام جمعه، سرپرست فرمانداری و معاون خبری سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران(ایرنا) سخنرانی می‌کنند.

 

در ادامه این جلسه مقرر شد، شورای سیاست‌گذاری روز خبرنگار نسبت به چاپ ویژه نامه‌ای در این باره، تعیین نماینده برای سخنرانی در این روز و بیان مشکلات و خواسته‌های خبرنگاران و تعیین چگونگی تجلیل از خبرنگاران تصمیم‌گیری کند.

 

برگزاری نشست خبری سرپرست فرمانداری با اصحاب رسانه و اعضاء شورای سیاست‌گذاری، دعوت از مدیران ادارات و هماهنگی با نیروی انتظامی جهت تامین امنیت جلسه، تعیین نحوه اجرای برنامه توسط شورای سیاست‌گذاری روز خبرنگار و سخنرانی برادر شهید صارمی از دیگر مصوبات این جلسه بود.

 

همچنین اجرای برنامه به منظور اطلاع‌رسانی در خصوص روز و ساعت برگزاری مراسم تجلیل از شهید صارمی و روز خبرنگار از امروز، پوشش خبری برنامه روز خبرنگار و انتخاب مجری برگزارکننده مراسم این روز به عهده رادیو بروجرد گذاشته شد.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات