رئیس بنیاد شهید بروجرد:

لرستان خبر: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بروجرد گفت: شهادت شهید صارمی روز بزرگی را در تاریخ انقلاب اسلامی رقم زد که هیچگاه فراموش شدنی نیست و به پاس ادای احترام به مقام والای وی، 17 مرداد و سالروز شهادت این شهید خطه بروجرد به عنوان روز خبرنگار در تقویم ملی کشور ثبت شد.

لرستان خبر، محمود احمدی عصر امروز در جلسه برنامه‌ریزی بزرگداشت مقام شهید صارمی و تجلیل از خبرنگاران، اظهار داشت: فعالان عرصه خبر و اطلاع‌رسانی به دور از گرایش‌های سیاسی و هر گونه منفعت طلبی، در راستای توسعه یافتگی و روشن‌سازی افکار عمومی جامعه تلاش می‌کنند.

 

وی اضافه کرد: خبرنگاری حرفه‌ای حساس و پر مخاطره است و فعالان این عرصه تلاشگران بی‌ادعایی هستند که مسیر توسعه یافتگی جامعه را هموار می‌کنند.

 

این مسئول عنوان کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران بروجرد در راستای انجام وظایف محوله در اجرای برنامه بزرگداشت مقام شهید صارمی و روز خبرنگار، از هیچ تلاشی مضایقه نمی‌کند.

 

وی ادامه داد: بر این اساس تهیه تاج گل و دعوت از گروه سرود مرکز آموزش شهدای مهندسی برای اجرای برنامه بر مزار شهید محمود صارمی به این اداره محول شده است.

 

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بروجرد اضافه کرد: خبرنگاران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان بروجرد صبح روز 16 مرداد ماه با حضور بر مزار این شهید والا مقام، با آرمان‌های وی تجدید پیمان می‌کنند.

 

احمدی، دعوت از جامعه ایثارگر شهرستان برای حضور در این مراسم، تهیه سه تابلو جهت نصب بنر شهید صارمی، پخش کلیپ از تلویزیون شهری، اطلاع‌رسانی به شهروندان با استفاده از تابلوهای روان سطح شهر و ... را از دیگر فعالیت‌های بنیاد شهید در برگزاری هرچه بهتر مراسم این روز عنوان کرد.

 

وی بیان کرد: شهید صارمی در هنگام مخابره و بازتاب چهره پلید تروریسم و فجایع رخ داده در افغانستان، توسط نیروهای طالبان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات