معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان خبرداد

لرستان خبر: معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران حضرت ابوالفضل لرستان گفت: طی سه سال گذشته سه عملیات مهم در لرستان بازسازی شده است و امسال عملیات والفجر دو در شهرستان بروجرد بازسازی می‌شود.

لرستان خبر، علی حسین پازدار ظهر امروز در جلسه هماهنگی موزه دفاع مقدس لرستان در خرم‌آباد اظهار داشت: نقش رزمندگان لرستان و یگان‌های آن در دفاع مقدس یک نقش تعیین‌کننده بوده است.

 

وی عنوان داشت: در دوران دفاع مقدس بسیاری از فرماندهان لرستانی از عکس و فیلمبرداری گریزان بودند و امروز برای جمع‌آوری آثار رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های آنان با مشکل مواجه هستیم.

 

این مسئول احداث موزه دفاع مقدس در لرستان را یک امر ضروری دانست و یادآور شد: موضوع دفاع مقدس برای استان لرستان یک ظرفیت است که باید محتوای آن را فراهم کنیم.

 

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران حضرت ابوالفضل لرستان گفت: تمام دستگاه‌های مرتبط با احداث موزه دفاع مقدس باید تلاش خود را به سرانجام رساندن این موزه دوچندان کنند.

 

پازدار خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران لرستان تمام تلاش خود را برای راه‌اندازی این موزه به کار گرفته است و انتظار ما از سایر دستگاه‌های اجرایی این است در این زمینه تلاش خود را بیشتر کنند.

 

این مسئول یادآور شد: به تمام فرماندهان نواحی شهرستان‌های لرستان اعلام شده است که آثار دوران دفاع مقدس را جمع‌آوری و به اداره کل آثار و ارزش‌های دفاع مقدس در لرستان تحویل دهند.

 

تصریح کرد: نقش مردم لرستان در دفاع مقدس جلوتر از خیلی از استان‌های دیگر کشور بوده و امیدواریم مسئولان برای جمع‌آوری اثار دوران دفاع مقدس در این استان تلاش خودرا دو چندان کنند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات