دیروز /

لرستان خبر: فرماندار شهرستان خرم‌آباد به همراه مدیرکل بنیاد شهید استان لرستان، مدیرکل امور بازرسی استانداری لرستان و جمعی از مسئولان، با سید نورخدا موسوی جانباز 100درصدی خرم‌آبادی دیدار کرد.

لرستان خبر، ظهر امروز حبیب‌الله خجسته‌پور، فرماندار شهرستان خرم‌آباد به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان، مدیرکل امور بازرسی استانداری لرستان و جمعی از مسئولان، با سید نورخدا موسوی جانباز 100 درصدی خرم‌آبادی دیدار کرد.

 

در این دیدار که در منزل این جانباز سرفراز صورت پذیرفت، فرماندار خرم‌آباد در سخنانی به مقام شامخ ایثارگران و جانبازان اشاره کرد و اظهار داشت: به فرموده حضرت امام خمینی(ره) جانبازان رهبران این نهضت هستند و این جمله از امام راحل(ره) قدر و منزلت جانبازان عزیز را برای همگان روشن و مبرهن ساخته است.

 

وی خطاب به همسر این جانباز، خاطرنشان کرد: خدمت به جانبازان دارای اجری عظیم در درگاه خداوند سبحان بوده و وجود افرادی مانند شما موجب زنده شدن ارزش‌ها و یاد و خاطره شهدا، جانبازان و ایثارگران است و شما مفتخر به پرستاری از یکی از رهبران این نهضت شده‌اید.

 

خجسته‌پور اضافه کرد: صبر، استقامت و پرستاری‌های شما از این جانباز سرافراز نمونه‌ای از رأفت و مهربانی بانوان مسلمان و یادآور گوشه‌ای از استقامت صبر و پرستاری حضرت زینب(س) در واقعه کربلا است.

 

در ادامه این دیدار کبری حافظی، همسر جانباز 100 درصدی سید نورخدا موسوی با تشکر از حمایت‌های مسئولان از خانواده این جانباز، گزارشی از مسائل و شرایط ایشان را به حاضرین ارائه کرد.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات