مدیر آموزش دانشگاه آزاد بروجرد:

مدیر آموزش دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد گفت: دانشگاه آزاداسلامی واحد بروجرد در سال تحصیلی جدید در بیش از 95 کد رشته بدون آزمون دانشجو می‌پذیرد.

محمد پارسا در گفت و گو با  لرستان خبر، اظهار کرد: این واحد دانشگاهی مفتخر است در عرصه تولید علم با بیش از 30 سال تجربه و امکانات وسیع و کادر مجرب، با حدود 200 عضو هیئت علمی در مقاطع مختلف به عنوان بزرگترین مرکز آموزش عالی استان لرستان در حال ارائه خدمات به علم اندوزان باشد.

 

 

وی افزود: برای نیمسال اول سال تحصیلی 94-93 در بیش از95 رشته در گروه‌های فنی مهندسی، کشاورزی، علوم پایه، علوم انسانی و زبان خارجه در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کاردانی ناپیوسته بدون آزمون دانشجو می‌پذیرد.مسئول خدمات آموزش دانشگاه آزاد واحد بروجرد تصریح کرد: علاقه ‌مندان می‌توانند برای ثبت ‌نام از 21 مرداد به مدت 10 روز به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org   و سایت واحد بروجرد به نشانی www.iaub.ac.ir  مراجعه کنند.

 

پارسا با اشاره به تعداد رشته‌های انتخابی مقطع کارشناسی پیوسته داوطلبان بدون آزمون اظهار کرد: این دسته از متقاضیان  پس از تهیه کارت اعتباری، صرف نظر از اینکه در چه گروه آزمایشی شرکت کرده‌اند یا دیپلم چه گروه آزمایشی را دارند می‌توانند انتخاب رشته وسیعی را در هر زیر‌مجموعه‌ای که می‌خواهند داشته باشند.

 

و ی گفت: هر داوطلب می‌تواند در 20 رشته محل مورد علاقه خود در سایت مرکز آزمون ثبت نام کند.

 

پارسا با بیان اینکه برای متقاضیان مرد پذیرش با آزمون و بدون آزمون در دانشگاه آزاد اسلامی، مطابق ضوابط ابلاغی معاونت وظیفه عمومی ناجا معافیت تحصیلی صادر می‌شود، عنوان کرد: باید  قبل از ثبت نام در هر رشته ‌ای نسبت به تشکیل آن رشته با تماس با دفتر خدمات آموزشی دانشگاه به شماره 3518047 0662 مطمئن شوند.

 

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات