شامگاه چهارشنبه/

شامگاه چهارشنبه مراسم وداع با شهدای گمنام و شبی با شهدا در حسینیه ثارالله واقع در سپاه ناحیه خرم آباد برگزار می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، مراسم وداع با شهدای گمنام شامگاه چهارشنبه در حسینیه ثارالله واقع در سپاه ناحیه خرم آباد برگزار می شود.

 

این شهدای گمنام دو شهید 19 ساله و 20 ساله هستند که در سال 65 در جزیره مجنون به شهادت رسیده اند و اکنون در لرستان به خاک سپرده می شوند.

 

پیکر پاک این دو شهید گمنام عصر فردا وارد خرم آباد می شود که پس از ورود به شهر خرم آباد به حسینیه عاشقان ثارالله در بلوار شهید توکل مصطفی زاده واقع در سپاه ناحیه خرم آباد منتقل می‌شوند.

 

مراسم باشکوهی در فردا شب پس از نماز مغرب و عشا در این حسینیه به عنوان شبی با شهدا و برای وداع با این شهیدان در این حسینیه برگزار می شود که این مراسم تا ساعت 12 شب ادامه دارد.

 

درخواست های زیادی از سوی مردم برای ماندن در این حسینیه و ایستادن در کنار شهدای گمنام برای شب زنده داری شده است که در صدد فراهم کردن این امکان برای مردم هستیم.

 

همچنین روز پنج شنبه صبح نشست بسیجیان عاشقان ولایت و ائمه جمعه و جماعات و همچنین سرگروه های حلقه های صالحین و فرماندهان پایگاه های بسیج در کنار این شهیدان برگزار می شود.

 

حضور عموم مردم در این مراسم آزاد است و تمام مردم می توانند برای وداع با این عزیزان حضور یابند.

 

همچنین در این مراسمات سخنرانی و مداحی با حضور مداحان و سخنرانان مطرح استانی انجام می‌شود.

 

پیکر پاک این دو شهید گمنام روز پنج شنبه عصر به سمت معمولان انتقال داده می‌شوند که از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با خاکسپاری این شهیدان در شهرستان معمولان موافقت شده است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات