به منظور همکاری در احداث زائر سرا /

لرستان خبر: شهردار خرم‎آباد گفت: به منظور گسترش و مشارکت عامه مردم و به خصوص افراد نیکوکار در امر احداث زائر سرا در خرم‎آباد همایش توزیع خشت‎های آسمانی در خرم‎آباد برگزار می‎شود.

لرستان خبر، محمد مهرابی صبح امروز در حاشیه تشکیل شعب شهرستانی بنیاد زائر در شهرستانهای استان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ارادت و علاقه ویژه هم استانیهای عزیز ما به ساحت مقدس اهل بیت و به ویژه حضرت امام رضا(ع)، عنایات ویژه آن حضرت، حمایتهای ویژه نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه خرمآباد  و همچنین مساعدتها و دلگرمیهای ارزنده و قابل تقدیر استاندار پرتلاش یک همدلی و وفاق خوبی در بین مدیران ارشد دستگاههای اجرایی برای احداث زائر سرا به وجود آمده است.

 

شهردار خرمآباد و رئیس بنیاد زائر امام رضا(ع )گفت: با همکاری و مساعدت مدیران ارشد استانی احداث زائرسرا استان لرستان در مشهد مقدس ظرف دو سال دور از دسترس نیست.

 

وی افزود: این فرصت و همدلی و وفاق ملی اگر با یک مدیریت جهادی توام باشد، احداث این زائرسرا ظرف مدت دو سال دور از دسترس نیست.

 

شهردار خرمآباد با اشاره به اینکه شعب شهرستانی بنیاد زائر با محوریت ائمه جمعه و فرمانداران راهاندازی شده، اظهار امیدواری کرد که با مساعدت همه مسئولان و مردم در سطح استان این طرح در ماه صفر وارد فاز اجرایی شود.

 

مهرابی خاطرنشان کرد: در سالی که به سال فرهنگ و اقتصاد مزین است، امیدواریم با یک عزم ملی و همدلی مردم و افراد خیر در سطح استان بتوانیم، خدمتی کوچک به زائران بارگاه رضوی برداریم.

 

با اشاره به برگزاری همایش توزیع خشتهای آسمانی در آینده گفت: این همایش به منظور گسترش و مشارکت عامه مردم  و به خصوص افراد نیکوکار در امر احداث زائر سرا در خرمآباد برگزار میشود.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات