امام جمعه بروجرد:

لرستان خبر: امام جمعه بروجرد ظهر امروز در آئین افتتاح سالن چند منظوره شهید محمد بروجردی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت، گفت: مدیران دستگاه‎های اجرایی و مسئولان نظام شهیدان رجایی و باهنر را الگوی خود قرار دهند.

لرستان خبر، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن ترابی ظهر امروز در آئین افتتاح سالن چند منظوره شهید محمد بروجردی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت، افزود: مدیران دستگاههای اجرایی و مسئولان نظام شهیدان رجایی و باهنر را الگوی خود قرار دهند.

 

وی با اشاره به اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمات مطلوبی به ملت ایران ارائه کرده، خاطر نشان کرد: در دوران 35 ساله عمر با برکت انقلاب اسلامی، موفقیتهای شگرف و حیرت‌آوری برای این مرز و بوم رقم خورده است.

 

ترابی ادامه داد: پیروزی‌های به دست آمده و درخشش نام ایران اسلامی در اقصی نقاط جهان مرهون خون پاک شهدایی است که در راستای اعتلای نام ایران اسلامی جان شیرین خود را در طبق اخلاص گذاشته و فدا کردند.

 

امام جمعه شهرستان بروجرد اظهار کرد: ایران اسلامی امروزه در اوج اقتدار و عزت قرار داشته و در زمینههای مختلف نظیر دستیابی به فناوریهای روز دنیا موفقیتهای بزرگی را نصیب خود کرده است.   

 

حجت‌الاسلام ترابی تاکید کرد: بی‌شک اگر رشادت و شهادت طلبی شهید بروجردی و دیگر رزمندگان جبهه‌های نبرد حق علیه باطل نبود، امروزه کشور ایران در اوج اقتدار قرار نداشت.

 

امام جمعه بروجرد با اشاره به خدمات ارزنده شهید محمد بروجردی در شکل‌گیری انقلاب، گفت: آن شهید والامقام در دوران هشت‌ساله دفاع مقدس در غائله کردستان مخلصانه جنگید و رشادت‌های وی در آن منطقه موجب شد مسیح کردستان لقب گیرد.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات