رییس اداره هنری اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی لرستان:

لرستان خبر: رییس اداره هنری اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی لرستان از معرفی 12 اثر راه یافته به بیست و ششمین جشنواره تئاتر استان خبر داد.

لرستان خبر، فرید رحمتی روز شنبه در جمع خبرنگاران گفت: نمایش های ˈچشمهاˈ به کارگردانی مرتضی هرمز نژاد ، ˈخاطرات جوجه اردک زشتˈ به کارگردانی غلامعباس گودرزی و ˈآن مردˈ به کارگردانی پژمان شاهوردی از شهرستان بروجرد به این جشنوراه راه یافته اند.
 

وی افزود: ، ˈنهˈ به کارگردانی بابک لطیفی ، ˈسگها و آدمهاˈ به کارگردانی امیر دلفان، ˈهزار شلاقˈ به کارگردانی احسان ملکی ، ˈوقتی چتر آسمان خیس می شودˈ به کارگردانی امیرداوودی و ˈمترسک مرده پوشˈ به کارگردانی یداله شعبان از خرم آباد به مرحله مسابقه جشنواره راه یافتند.
 

وی تصریج کرد: ˈخانه مادریˈ به کارگردانی امین ابراهیمی از شهرستان کوهدشت ˈبچه تابستانˈ به کارگردانی مهرداد توکلی از شهرستان الیگودرز ، ˈسعیدˈ به کارگردانی یوسف لطفی زاده از شهرستان دورود و ˈکمدی اکتشافاتˈ به کارگردانی یوسف رضا مرادیان از شهرستان دلفان دیگر آثار راه یافته به جشنواره تئاتر لرستان هستند.
 

رحمتی افزود : این جشنواره از 19 تا22 شهریور ماه جاری در شهرستان الیگودرز با هدف گزینش آثار برجسته و برتر هنرمندان استان برای حضور در مجامع و رویدادهای معتبر تئاتری کشور به ویژه جشنواره منطقه ای و جشنواره بین المللی تئاتر فجر برگزار می شود.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات