معاون استاندار لرستان خبر داد

لرستان خبر: معاون توسعه و نیروی انسانی استاندار لرستان گفت: بیش از 100 مقاله به همایش فرهنگ و مدیریت جهادی در لرستان ارسال شده است و تا 20 شهریور ماه پذیرش مقاله‎های مختلف به این همایش تمدید شده است.

لرستان خبر، صیدعلی کورانیفر سه‌شنبه شب در جلسه برنامهریزی همایش فرهنگ و مدیریت جهادی در لرستان اظهار داشت: این همایش با موضوعات مختلفی 17 مهر ماه در خرمآباد برگزار میشود.

 

وی عنوان داشت: تاکنون 100 مقاله با موضوعات مختلف در سراسر کشور به این همایش ارسال شده است و تا 20 شهریور ماه پذیرش مقالههای مختلف به این همایش تمدید شده است.

 

کورانی‏فر ادامه داد: در سالی که توسط مقام معظم رهبری به عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است، استان لرستان برای توسعه به این چهار عنصر مهم نیازمند است، از این رو همایش فرهنگ و مدیریت جهادی در لرستان برگزار میشود.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: این همایش با حضور دانشگاهیان، نخبگان، اقشار مختلف مردم و.. در راستای تحقق شعار امسال در لرستان برگزار میشود.

 

معاون توسعه و نیروی انسانی استاندار لرستان گفت: بیش از 15 دستگاه کار برگزاری همایش فرهنگ و مدیریت جهادی در استان لرستان را بر عهده دارند، بنابراین همه ما باید برای تحقق شعار امسال و برگزاری این همایش تلاش خود را دو چندان کنیم.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات