امام جمعه پلدختر خبر داد

لرستان خبر: امام جمعه پلدختر گفت با اشاره به برگزاری همایش تجلیل از 313 فعال فرهنگی و مذهبی در شهرستان پلدختر افزود: این همایش بزرگ فرهنگی قبل از آغاز ایام ماه محرم در شهرستان پلدختر برگزار می‎شود.

لرستان خبر، حجتالاسلام علیمحمد لروند ظهر امروز در جمع خبرنگاران در پلدختر اظهار داشت: با توجه به نا‏مگذاری امسال به عنوان فرهنگ و اقتصاد توسط مقام معظم رهبری مسئولان شهرستان پلدختر قصد دارند، از فعالان فرهنگی تجلیل کنند.

 

وی عنوان داشت: طی سالهای گذشته کارهای فرهنگی بسیار خوبی در شهرستان پلدختر صورت گرفته و در این زمینه گامهای بلندی برداشته شده است.

 

لروند با بیان اینکه ارتقای کیفیت برنامههای فرهنگی در گام دوم از اولویتهای مجموعههای فرهنگی است، خاطرنشان کرد: به مناسبتهای مختلف ملی و مذهبی با حضور عموم مردم برنامههای فرهنگی خوبی در طول سال برگزار شده است که این رویه در سالیان گذشته وجود نداشته است.

 

امام جمعه پلدختر اظهار داشت: در این همایش از شاعران، محققان، نخبگان، ورزشکاران، خبرنگاران، مسئولان هیئت‏‌های مذهبی و... که در زمینه کاری خود فعال هستند، تجلیل میشود.

 

لروند متذکر شد: مسئولان ادارات به خصوص متولیان فرهنگی در این راستا دفتر امام جمعه را در زمینه تامین امور مالی یاری کنند، تا این برنامه نیز به خوبی انجام شود.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات