مدیر آموزش‌ و پرورش پلدختر خبر داد

لرستان خبر: مدیر آموزش‌ و پرورش پلدختر گفت: طرح هجرت 3 با حضور 180 دانش‌آموز در سطح مدارس شهرستان پلدختر اجرا شده است. طرح هجرت ظرفیت مناسبی برای شکوفایی استعداد و پر کردن اوقات فراغت دانش‌آموزان است.

لرستان خبر، علیرضا افتخاری دیشب در جلسه شورای آموزش‌ و پرورش با بیان اینکه این طرح در طرح مدارسی که نیاز به رنگ‌آمیزی و تعمیر و بازسازی میز و صندلی داشته‌اند، اجرا شده است ادامه داد: در این طرح رنگ‌آمیزی 4 هزار متر مربع، شعارنویسی 90 متر، تعمیر صندلی 345 عدد و تعداد 200 میز و نیکمت مدارس انجام شده است.

 

این مسئول تأکید کرد: این طرح فرصت مناسبی برای انجام فعالیت‌های گروهی و مهارتی دانش‌آموزان است که می‌تواند بستری را برای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان فراهم کند.

 

وی با بیان اینکه در طرح هجرت شعار سال مقام معظم رهبری در اردوهای دانش تحقق یافته است، اضافه کرد: برنامه طرح هجرت 3 برنامه‌ای مناسب بین اداره آموزش‌وپرورش و سپاه پاسداران است و از تدابیر مقام معظم رهبری در جهت توسعه و آبادانی مراکز آموزشی است.

 

مدیر آموزش‌ و پرورش پلدختر عنوان داشت: دانش‌آموزان بسیجی در خصوص بهسازی واحدهای آموزشی و اماکنی که در نظر گرفته شده، با اطاعت از مقام معظم رهبری اقدامات موثری در راستای تحقق شعار سال انجام دادند.

 

افتخاری، به‌کارگیری جوانان و دانش‌آموزان در عرصه‌های مختلف سازندگی و غنی‌سازی اوقات فراغت آنها را از اهداف اصلی اردوهای طرح هجرت سه عنوان کرد.

 

مدیر آموزش و پرورش پلدختر به آثار مثبت این طرح در خنثی‌سازی تهاجم فرهنگی دشمنان اشاره و بیان کرد: دشمنان با نقش‌های خود قصد دارند، جوانان ما را مورد هدف قرار داده و برای ضربه زدن به باورهای آنان استفاده کنند که شرکت دانش‌آموزان در فعالیت‌های گروهی و پرکردن اوقات فراغت می‌تواند این نقشه‌ها را به فرصت تبدیل کند.

 

این مسئول در پایان با اشاره به کلاس‌های اوقات فراغت دانش‌آموزان، گفت: 570 نفر در این کلاس‌ها شرکت کردند که در رشته‌های قرآن، نقاشی، امداد و نجات، زبان، والیبال و فوتبال آموزش‌های لازم را فرا گرفتند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات