به مناسبت هفته دفاع مقدس /

لرستان خبر: مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان ازبرگزاری نمایشگاه عکس و ایستگاه نقاشی به مناسبت هفته دفاع مقدس در مراکز کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان لرستان خبر داد .

لرستان خبر ،'محمدتقی کائیدی' روز پنج شنبه در جمع خبرنگاران افزود: هدف کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از برگزاری این برنامه ها انتقال فرهنگ جهاد و شهادت به کودکان و نوجانان و آشنایی انان با ایثارگری ها رزمندگان دفاع مقدس است .
 

وی اظهار کرد: در این راستا در تمام مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان نمایشگاه عکس دفاع به منظور ایثارگران هشت سال دفاع مقدس برگزار می شود .
 

وی تصریح کرد: برپایی ایستگاههای نقاشی با موضوع دفاع مقدس از دیگر برنامه های بزرگداشت این هفته است.
 

کاییدی گفت: همچنین فضا سازی مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان متناسب با هفته دفاع مقدس از جمله برنامه های این نهاد خواهد بود.
 

کائیدی با اشاره به اجرای برنامه خاطره گویی در سطح مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان افزود: همچنین ایجاد یک غرفه از دستاوردهای کودکان و نوجوانان لرستان در زمینه دفاع مقدس در کنار برنامه بازسازی عملیات والفجر دو در بروجرد یکی از برنامه های ما خواهد بود.
 

برگزاری مسابقات فرهنگی، علمی، هنری، ورزشی و ... را از دیگر برنامه های پیش بینی شده در هفته دفاع مقدس در سطح مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان است .

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات