دبیر علمی جشنواره ملی ملکوت :

لرستان خبر: دبیر علمی جشنواره ملی ملکوت، با تاکید بر اینکه تحول فرهنگی باید تبدیل به باور شود تا تجلی رفتاری داشته باشد ،اظهار داشت : در حال حاضر در ایران اسلامی تحول فرهنگی در ذیل اندیشه حوزویان و دانشگاهیان و متولیان فرهنگی قراردارد .

لرستان خبر ،حجت الاسلام و المسلمین 'قاسم جعفر زاده ' روز دوشنبه در کارگروه اجتماعی لرستان افزود : امروزه بحث تحول فرهنگی امری جدی است که دنیا را متوجه خود کرده است .


وی تصریح کرد : در این راستا مسیر فرهنگی قرآن و احیای فرهنگ قرانی اصول کار است که بسیاری از مشکلات و چالش های امروزی اجتماع براحتی در موازین قرآنی حل می شود .
 

وی با اشاره به شخصیت برجسته آیت اله عبداله جوادی آملی به عنوان بزرگترین فیلسوف ومفسر جهان اسلام گفت :راه نجات جامعه بشریت در راستای اشاعه فرهنگ قرآنی است که تفسیر تسنیم دایره المعارف جهان اسلامی است .
 

همچنین طراح طرح ملی ملکوت افزود : سیستم های فرهنگی کشور اقدامات مطلوبی در سالهای اخیر داشته است که متاسفانه محتوای علمی و دانش افزایی تولید نشده است .'محمد امرایی' اظهار کرد : جشنواره ملی ملکوت در سه سطح و هشت بخش مطالعاتی و مسابقاتی طراحی شده است .
 

وی تصریح کرد : این جشنواره از 25 شهریور ماه گذشته آغاز و تا 25 دی ماه ادامه دارد .

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات