نماینده مردم بروجرد در مجلس:

لرستان خبر: نماینده مردم شهرستان بروجرد در مجلس شورای اسلامی شاخصه های دینی در مهدهای کودک را کمرنگ دانست و افزود: مهد کودک ها فعالیتهای دینی چندانی را انجام نداده و از سویی دیگر خردسالان نیز در مساجد جایی ندارند .

لرستان خبر، بهرام بیرانوند ظهر امروز در جلسه فرهنگ عمومی در این شهرستان گفت: مساجد محل دفاع از ارزش‌های والای انقلاب اسلامی و سنگری مستحکم در برابر توطئه دشمنان است.

 

وی ادامه داد: امروزه مساجد بعنوان محلی برای ترویج دین و انعکاس اصول دینی باید وضعیت بهتری را داشته تا بتوانند بر مشکلات چیره شوند.

 

نماینده مردم شهرستان بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای رشد ارزش‌های اسلامی همگی باید با همکاری و همیاری با ائمه جماعت در بحث کمک‌های مردمی به مساجد کمک کرده و در این مقوله همه مردم مسلمان باید تلاش مضاعف داشته باشند.

 

بیرانوند اظهار کرد: امروزه حدود 70 هزار مهد کودک کار آموزش و تربیت خردسالان را برعهده داشته و این فرهنگ را با مساجد همسازی کرده است.

 

وی بیان داشت: مسئولان ذی‌ربط باید با تجهیز مدارس به سیستم‌های آموزشی، تربیتی این مکان مقدس را رونق و آموزش‌های قرآنی را ترویج و مفاهیم را به کودکان در پایه آموزش دهند.

 

نماینده مردم شهرستان بروجرد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بودجه در نظر گرفته شده، برای مساجد خاطر نشان کرد: بودجه‌هایی که برای مساجد و ساخت‌ساز آنها در نظر گرفته می‌شود، باید افزایش پیدا کرده، تا مساجد بتوانند در همه زمینه‌های فرهنگی، آموزشی و اجتماعی در کنار مردم باشند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات