فرمانده ناحیه مقاومت بروجرد:

لرستان خبر: فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان بروجرد گفت: در بازدید کارشناسان از بازسازی دو عملیات دفاع مقدس در دو سال پیاپی در شهرستان بروجرد، این شبیه‌سازی‌ها به عنوان یکی از بهترین برنامه‌ها در کشور انتخاب شدند.

لرستان خبر، محمد پاپی‌نژاد عصر امروز در جلسه تقدیر از عوامل بازسازی عملیات والفجر دو گفت: اجرای تحسین برانگیز این برنامه و دستیابی به این مهم در سایه تلاش و مشارکت فعال ادارات و نهادهای مختلف شکل گرفت.

 

فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان بروجرد خاطر نشان کرد: بسیاری از نیازمندیهای اجرای این شبیه‌سازی توسط ادارات و ارگان‌های مختلف شهرستان تامین شد و شهروندان فهیم بروجردی نیز با حضور پر شور و شعور خود در این برنامه فرهنگی، جلوه‌هایی مثال‌زدنی و تحسین برانگیز را خلق کردند.

 

 پاپی‌نژاد اضافه کرد: در مدت اجرای بازسازی عملیات‌های محمد رسول الله (ص) و والفجر دو شاهد حضور اقشار مختلف مردم با هرگونه تفکر، طبقه و جایگاه اجتماعی و دیدگاه سیاسی و فرهنگی بودیم که این نشان دهنده، ظرفیت عظیم این شهرستان و گویای فرهنگ غنی شهروندان آن است.

 

وی تاکید کرد: برگزاری یادواره شهدا، بازسازی عملیات‌های دفاع مقدس و دیگر برنامه‌های فرهنگی اینچنینی در تقویت روحیه انقلابی و دینی مردم نقش غیرقابل انکاری دارد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان بروجرد تصریح کرد: جوانان بروجرد نشان دادند، در مسیر حرکت پدران و برادران رزمنده خود در هشت سال دفاع مقدس گام برداشته و در پی تحقق اهداف و آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به پیش میروند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات