برای ششمین سال متوالی /

لرستان خبر: رییس جهاد دانشگاهی لرستان گفت : لرستان برای ششمین سال متوالی میزبان برگزاری همایش ملی «سیره علوی» است که دی ماه امسال با محوریت فرهنگ، اقتصاد و مدیریت برگزار می شود.

لرستان خبر ،'سید نادر دهقانی ' روز پنج شنبه در جمع خبرنگاران افزود : تاکنون 15 اثر به همایش سیره علوی که دی ماه 93 در لرستان برگزار می شود ارسال شده است.
 

وی با اشاره به اینکه تا کنون حدود 15 اثر به دبیرخانه همایش سیره علوی رسیده است، اظهار کرد: این آثار از استان های شمالی، جنوبی و حتی شرقی کشور به دبیرخانه رسیده است.
 

وی با اشاره به اینکه استقبال جوانان از این همایش قابل توجه بوده است، افزود: مخاطب اصلی این همایش دانشگاهیان یعنی اساتید و دانشجویان در مقطع ارشد هستند .
 

رییس جهاد دانشگاهی لرستان با بیان اینکه رسانه ها می توانند مهم ترین کمک را در ترویج مسائل دینی داشته باشند، گفت : رسانه ها باید منصفانه اطلاع رسانی کرده و با اعلام گزارش روند همایش و صحبت کردن با افراد مختلف در جهت آگاه کردن مردم قدم بردارند تابتوانند با هر سبکی که علاقه دارند در این همایش شرکت کنند.
 

وی با اشاره به اینکه این همایش به صورت تخصصی برگزار می شود، اظهار کرد: ممکن است افرادی باشند که به صورت عامیانه و بدون مدرک تحصیلی در این زمینه کار کنند که می توانند در بخش های شعر، هنردستی و مقاله نویسی شرکت کنند، ولی به صورت خاص دانشگاهیان و کسانی که به صورت عمیق، در راه شناخت و ترویج سیره علوی کار می کنند، می توانند در این همایش شرکت کنند.
 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات