امام جمعه پلدختر :

زنان و مادران در مراسمات معنوی و فرهنگی شرکت کنند تا با آشنایی با مسائل روز اخلاقی و فرهنگی، چالش‌ها و موانع و خطرات را بشناسند و نگذارند ماهواره به خانواده و فرزندان آنها آسیب برساند و آنها را از اهل بیت و راه حق دورکند.

لرستان خبر، حجت الاسلام و المسلمین لروند امروز در مراسم شیرخوارگان حسینی پلدختر گفت: مادران حسینی باید فرزندانشان را از همان کودکی با سیره اهل بیت (ع) آشنا شوند و با الگوبرداری از اهل بیت(ع) و اسوه‌های بزرگ عاشورا، فرزندانشان را چون علی اکبر، علی اصغر و قاسم (ع) تربیت کنند و به جامعه تحویل دهند تا زمینه‌های ظهور امام زمانمان مهیا شود. و الگو بسازنند.

 

وی افزود: امروز غرب می خواهد زنان ما را از خانواده و محیط معنوی شان دور کند تا از مادران و زنان ما عفت، حیا و حس مادریشان را بگیرد، اما سخت در اشتباه است، چراکه مادران و زنان انقلابی ما به زنجیر ناگسستنی اهل بیت(ع)  متصل هستند.

 

وی تصریح کرد: زنان و مادران در مراسمات معنوی و فرهنگی به خصوص نماز جمعه شرکت کنند تا با مسائل روز اخلاقی و فرهنگی آشنا شوند، تا چالش‌ها و موانع و خطرات را بشناسند و نگذارند ماهواره به خانواده و فرزندان آنها آسیب برساند و آنها را از اهل بیت و راه حق دورکند.

 

لروند زنان و دختران را به رعایت عفت، حجب و حیا و حمایت از حجاب برتر چادر توصیه کرد و افزود: بدون وصل شدن به اهل بیت(ع) هیچ زن و مردی به سروسامان و سرمنزل می‌رسد.

 

وی اظهار کرد: امام حسین (ع) قافله سالار کرب و بلا تمام جان و مال و خانواده‌اش را در راه اسلام ناب محمدی به خدا هدیه کرد تا به جهانیان ثابت کند، خداست که همیشه حق و پابرجاست. نور حسین (ع) تنها در دل‌هایی روشن می‌شود و تا ابد زنده است که در راه خدا به اهل بیت (ع) توسل و از آنها الگو بگیرد و مسیرش را رضای خدا قرار دهد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات