با همکاری هیئات یوسف زهرا(عج) و مساکین الزهرا(س) برگزار گردید

حجت الاسلام خضری گفت: در جوامع امروزی فرد همه چیز را برای خود می خواهد و لذت بردن اساس زندگی بشر شده است لذا مواردی همچون ازدواج، فرزند آوری و تربیت فرزند دچار مشکلات عدیده ای شده است.

به گزارش لرستان خبر، به مناسبت شهادت امام سجاد (ع) مراسم سخنرانی و عزاداری به مدت  سه شب درمسجدالاقصی کوی فلسطین برگزار گردید.

 

این مراسم با همکاری هیئات یوسف زهرا(عج) و مساکین الزهرا(س) و با سخنرانی حجت الاسلام سید مهدی خضری برگزار گردید.

 

حجت الاسلام سید مهدی خضری در شب سوم این مراسم به رابطه امام سجاد(ع) و حضرت اباعبدالله الحسین(ع) با خانواده پرداخت و یکی از مشکلات جامعه امروزی را عدم رابطه صمیمی اعضای خانواده با هم به ویژه همسران دانست.

 

وی در ادامه با اشاره به رابطه اخلاقی و عاطفی امام حسین (ع) با همسر خود گفت: این رابطه صمیمانه چنان است که حضرت  رباب (س) پس از واقعه کربلا تا مدت زیادی همیشه جلوی آفتاب می ایستاد و در جواب سوال از علت این کار را ماندن پیکر مطهر حضرت اباعبدالله الحسین(ع) جلوی آفتاب سوزان عنوان می کرد.

 

حجت الاسلام خضری لذت گرایی را از دیگر معضلات جامعه امروزی شمرد و اظهار کرد: در جوامع امروزی  فرد همه چیز را برای خود می خواهد و لذت بردن اساس زندگی بشر شده است لذا مواردی همچون ازدواج، فرزند آوری و تربیت فرزند دچار مشکلات عدیده ای شده است.

 

لازم به ذکر است مراسم شهادت امام سجاد (ع)  از دوشنبه 26 آبان ماه به مدت سه شب و با مداحی مجید کیانی و حجت داودی برگزار گردید.

 

8

7

6

5

4

3

2

1

9

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات