رئیس ارشاد بروجرد:

لرستان خبر: رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد گفت: هنرمندان عرصه فیلم سازی و با توجه به وجود هنر غنی انیمیشن در بروجرد، از این ابزار استفاده کرده و زندگی شخصیت های برجسته دین و فرهنگ را به دنیا معرفی کنند.

به گزارش لرستان خبر، نادر ارجمندی، روز پنجشنبه در بازدید از شرکت فیلم سازی "آریا صنعت تخیل" بروجرد با حضور جمعهی از مسئولان و هنرمندان، اظهار کرد: هنرمندان باید استعدادهای هنری و خدادادی خود را در مسیر ارتقاء  فرهنگ و هنر رشد دهند و با رسالت سنگینی که بر عهده دارند، این فرهنگ را به دنیا معرفی کنند.
 

وی افزود: هنرمندان بروجردی با توجه به داشتن هنرغنی انیمیشن در بروجرد، می توانند با ابزار هنر فیلم سازی، زندگی شخصیت های برجسته دین و فرهنگ را به تصویر بکشند تا اثری ماندگار برای نسل آینده و دنیا باشد.


رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد ضمن اشاره به کار هنرمندان فیلم سازی که همچون کتاب مصوری، تاریخ ارزشمند ما را ثبت می کند، تصریح کرد: شرکتهای فیلم سازی بروجرد نقش مهمی در فراهم کردن اشتغال تعداد زیادی از جوانان داشته و در پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان موثر بوده است.


وی با اشاره به استقبال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از بخش خصوصی، خاطر نشان کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با ارج نهادن به فعالان این حوزه، از کسانی که مایل به انجام فعالیت فرهنگی و هنری هستند، استقبال نموده و در راستای رونق این فعالیت ها تلاش می کند.


ارجمندی عنوان کرد:  با توجه به اینکه شهر بروجرد، شهری فرهنگی است، از این رو باید تبلیغات متناسب با نیاز فرهنگی باشد و کار شرکتهای فیلم سازی در امر تبلیغات بسیار سخت است.


 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات