رئیس دانشگاه لرستان:

لرستان خبر: رئیس دانشگاه لرستان گفت: از ابتدای امسال تا 26 آبان ماه، 3 میلیارد ریال در بحث فرهنگی هزینه شده است، که 2 میلیارد ریال آن در زمان تصدی ریاست وی یعنی از اول مهر تا 20 آبان صرف شده است که این نشان از تحقق، افزایش بودجه های فرهنگی دانشگاه لرستان دارد.

به گزارش لرستان خبر، خسرو عزیزی روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مسئولیت کمیته نظارت بر خوابگاههای خودگردان به دانشگاه لرستان واگذار شده که از آن پس کار نظارت بر این خوابگاه ها با جدیت پیگیری می شود.

 

وی افزود: 700 نفر از دانشجویان دانشگاه لرستان در خوابگاه های خودگردان اسکان دارند که این خوابگاه ها توسط بخش خصوصی مدیریت می شوند.

 

رئیس دانشگاه لرستان عنوان کرد:  تأمین امکانات مورد نیاز این خوابگاه ها توسط منابع دانشگاه لرستان به لحاظ قانونی امکانپذیر نیست، با این وجود مالکان آنها ملزم هستند به تعهدات خود عمل کنند.


وی به بودجه فرهنگی دانشگاه لرستان اشاره و تصریح کرد: از ابتدای امسال تا 26 آبان ماه، 3 میلیارد ریال در بحث فرهنگی هزینه شده است، که 2 میلیارد ریال آن در زمان تصدی ریاست وی یعنی از اول مهر تا 20 آبان صرف شده است که این نشان از تحقق، افزایش بودجه های فرهنگی دانشگاه لرستان دارد.
 

عزیزی بیان کرد: با هرگونه برخورد سلیقه ای و شخصی با دانشجو و با نگاه بسته در دانشگاه مخالف هستم، چرا که محیط دانشگاه یک محیط مقدس و همه باید خود را نسبت به رعایت شئونات دینی و اخلاقی ملزم بدانند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات