مدیرکل ارشاد اسلامی لرستان:

لرستان خبر: مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: هشتمین نمایشگاه کتاب لرستان در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی خرم آباد برگزار می‌شود که این نمایشگاه در دو نوبت صبح و عصر از 12 تا 18 آذر ماه برای بازدید علاقمندان برپا می شود.

به گزارش لرستان خبر، حمیدرضا حنان ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد اظهار داشت: هشتمین نمایشگاه کتاب لرستان در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی خرم آباد برگزار می‌شود که این نمایشگاه در دو نوبت صبح و عصر از 12 تا 18 آذر ماه برای بازدید علاقمندان برپا می شود.

 

وی با اشاره به حضور معاون فرهنگی وزیر ارشاد دکتر صالحی در افتتاحیه این نمایشگاه، افزود: 250 ناشر مطرح کشوری در 180 غرفه این نمایشگاه حضور دارند.

 

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان به برنامه های این نمایشگاه اشاره و عنوان کرد: 3 ستاد استانی، فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرستانی برای برگزاری هرچه بهتر برنامه های نمایشگاه در نظرگرفته شده است.

 

وی تصریح کرد: ستاد استانی متشکل از ادارات و شرکت‌های دولتی، کار هماهنگی در زمینه امنیت، رفاهی و خدمات‌رسانی به بازدیدکنندگان، و ستاد فرهنگ و ارشاد اسلامی متشکل از مدیران، کارشناسان اداره کل ارشاد و شهرستان‌ها، کار اجرای برنامه‌های برگزاری این نمایشگاه را برعهده دارند.

 

حنان بیان کرد: سومین ستاد جهت اعزام بازدیدکنندگان شهرستانی از نمایشگاه و برنامه‌های خاصی که برای شهرستانی‌ها در نظر گرفته شده، تشکیل شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: برای برگزاری هرچه بهتر این نمایشگاه 5 تا 6 کمیته که شامل کمیته انتشارات و تبلیغات، کمیته روابط عمومی، افتتاحیه و امور هنری، امور شهرستانها و غیره تشکیل شده است که تاکنون اقدامات خوبی در این راستا انجام داده‌اند .

 

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان خاطرنشان کرد: با وجود تخفیف 30 درصدی برای خریداران که 10 درصد آن از طرف اداره کل ارشاد لرستان، 10 درصد ناشر و 10 درصد از سوی وزارت ارشاد اسلامی است، اما در صورت خرید کلی دانشگاهیان از سوی خود ناشر تخفیفات بهتری نیز در نظر گرفته می‌شود.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات