صبح امروز/

لرستان خبر: صبح امروز مراسم افتتاحیه مسابقات حفظ یک و سه جزء قرآن کریم ویژه کارکنان نیروی انتظامی با حضور مسئولان استانی در خرم آباد برگزار شد.

 به گزارش لرستان خبر، اصغر دانشی صبح امروز در مراسم افتتاحیه آزمون حفظ یک و 3 جزء قرآن کریم ویژه کارکنان نیروی انتظامی شهرستان خرم آباد اظهار داشت: به برکت قرآن کریم، تعداد تخلفات کارکنان نیروی انتظامی کاهش یافته و به تعداد انگشتان دست هم نمی رسد.

 

وی ضمن تقدیر از برگزارکنندگان این مسابقه، افزود: هرساله مسابقات قرآنی ویژه کارکنان و خانواده‌های نیروی انتظامی برگزار می شود که سال گذشته، استان لرستان رتبه نخست رشته قرآن این مسابقات را کسب کرد.

 

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی نیروی انتظامی استان ضمن تأکید بر نزدیک شدن بیشتر به قرآن، عنوان کرد: امروز به برکت قرآن کریم، ایران در مقابل استکبار ایستاده است.

 

وی با اشاره به تلاش های استکبار برای ضربه به اسلام، تصریح کرد: با وجود انعکاس نور اسلام ناب برگرفته از قرآن در جهان، هر لحظه بر گستره اسلام بر جهان افزوده می شود.

 

دانشی به هجمه دشمن برای دوری مردم از قرآن اشاره و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه دشمن دشمن با اینترنت و ماهواره، اسلام را مورد هدف قرار داده است ما باید با کنارگذاشتن عوامل درونی مانند هوا و هوس، تحرکات شیطانی، به نظام آموزشی توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات