با حضور معاون وزیر ارشاد/

لرستان خبر: هشتمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان لرستان امشب با حضورمعاون فرهنگی وزیر ارشاد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی خرم آباد افتتاح شد.

به گزارش لرستان خبر، هشتمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان لرستان امشب با حضور معاون فرهنگی وزیر ارشاد، و مسئولان استانی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی خرم آباد افتتاح شد.

 

در این نمایشگاه 250 ناشر مطرح کشوری در 180 غرفه نمایشگاه حضور دارند و نمایشگاه از امروز  تا 18 آذر ماه در دو نوبت صبح و عصر دایر است.

 

ستادهای استانی، شهرستانی و ستاد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت اجرای برنامه های متنوع در نظر گرفته شده در حاشیه نمایشگاه، تشکیل شده است.

 

ستاد شهرستانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور انجام هماهنگی لازم برای اعزام بازدیدکنندگان شهرستان ها از نمایشگاه کتاب تشکیل شده است.

 

برگزاری سه نشست فرهنگی، رونمایی از کتاب در مدت دو روز، نقد کتاب، برگزاری سخنرانی علمی و برگزاری برنامه روز فرهنگ در شهرستان ها از جمله برنامه های متنوعی است که در این هفته برگزار می شود.

 

این نمایشگاه 30 درصد برای عموم مردم تخفیف در نظر دارد که 10 درصد این تخفیف ها توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، 10 درصد توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و 10 درصد این تخفیف از سوی ناشران در نظر گرفته شده است.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات