معاون استاندار لرستان:

لرستان خبر: معاون استاندار لرستان گفت: کنگره گرامیداشت شهیدان نورالدین و فخرالدین رحیمی و شهدای روحانی استان لرستان با عنوان «فخر نور» بهمن‌ماه امسال در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، سعید شاهرخی ظهر امروز در جلسه هماهنگی بزرگداشت شهیدان رحیمی که در استانداری لرستان برگزار شد، اظهار داشت: کنگره گرامیداشت شهیدان نورالدین و فخرالدین رحیمی و شهدای روحانی استان لرستان با عنوان «فخر نور» بهمن‌ماه امسال در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

 وی افزود: برای باشکوه برگزار شدن این مراسم  هماهنگی لازم انجام می شود که در این راستا، سه کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی، کمیته هماهنگی و پشتیبانی، کمیته علمی و پژوهشی در استان تشکیل‌شده است.

مراد روشنی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان در این جلسه عنوان کرد: با وجود اهمیت معرفی سیره شهدا، کارهای علمی پژوهشی در این راستا انجام نشده که ضروری است در بعد سیره شناسی و سیره عملی شهدا، کارهای علمی، ترویجی و ماندگار انجام شود.

وی با بیان اینکه تبین بحث شهدا در مدارس و دانشگاه ها و قرارگرفتن در پایان نامه دانشگاهی یک نیاز محسوب می شود، تصریح کرد: باید در راستای معرفی ابعاد شخصیتی شهیدان رحیمی در قالب علمی و پژوهشی با محوریت دانشگاه کار شود، تاکنون در مورد شهیدان مبشر و صادقی یک نرم افزار چندرسانه ای تولید شده است.

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات