با اکران در منزل شهیدان فطرس؛

اکران پنجمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار از شامگاه شنبه در استان لرستان آغاز شد.

به گزارش لرستان خبر، اکران پنجمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار از شامگاه شنبه در استان لرستان آغاز شد.

 

مراسم افتتاحیه پنجمین جشنواره مردمی عمار در لرستان در منزل شهیدان «محمد و محمدرضا فطرس» برگزار شد و در این مراسم فیلم دیدار دست‌اندرکاران جشنواره مردمی عمار با رهبر معظم انقلاب پخش شد.

 

 

جواد یاراحمدی در گفت‌وگو با لرستان خبر با اشاره به تشکیل تیم داوری در لرستان افزود: امسال برای نخستین بار در استان‌ها تیم داوری بومی شکل‌گرفته و در استان لرستان نیز این اتفاق رخ‌داده است.

 

دبیر جشنواره عمار لرستان گفت: در استان لرستان داوری استانی آثار ارسالی هنرمندان لرستانی در حال انجام است و 11 نفر از هنرمندان لرستانی داوری حدود 40 فیلم ارسالی از استان لرستان را انجام می‌دهند.

 

یاراحمدی با اشاره به اکران‌های جشنواره عمار در نقاط مختلف لرستان عنوان کرد: تاکنون حدود 50 مجموعه استانی برای اکران آثار جشنواره عمار در استان لرستان ثبت‌نام نموده‌اند که این مجموعه‌ها از سراسر شهرهای استان لرستان و از مساجد، هئیات فرهنگی مذهبی، مؤسسات و کانون‌های فرهنگی هستند.

 

وی با اشاره به افزایش نقاط اکران فیلم‌های جشنواره عمار در لرستان اظهار داشت: جشنواره عمار در 60 نقطه از استان لرستان اکران می‌شود و این کار تا 22 بهمن‌ماه ادامه دارد و برای نخستین بار به شکل مرتبط و سازماندهی‌شده رابطان استانی شکل‌گرفته است.

 

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • ناشناس

    لطفا در مورد جشنواره عمار بیشتر خبر بذارید

  • ناشناس

    لطفا در مورد جشنواره عمار بیشتر خبر بذارید

نظرات