فرمانده سپاه لرستان:

لرستان خبر: فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: با توجه به اینکه هر ساله استان لرستان میزبان صدها هزار زائر راهیان نور از سراسر کشور است، باید جهت استقبال از این زائران و نیز تجهیز زائرسراها برای استقبال از آنها اقدامات لازم صورت گیرد.

به گزارش لرستان خبر، سردار مرتضی کشکولی صبح امروز در جلسه کارگروه ساماندهی راهیان نور استان لرستان اظهار داشت: قرار است 11 هزار نفر به مناطق عملیاتی جنوب و مناطق جنگی اعزام شوند که از این میان 2500 نفر دانشجو هستند.

 

وی ضمن درخواست همکاری از استانداری لرستان در اعزام این کاروان ها افزود: با همکاری آموزش و پرورش لرستان و فرمانداران شهرستان های لرستان، از ابتدای مهرماه تاکنون 25 هزار دانش آموز به منطق عملیاتی جنوب و غرب اعزام شدند که در این زمینه لرستان جزء استان های برتر کشور است.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان عنوان کرد: با توجه به اینکه هر ساله استان لرستان میزبان صدها هزار زائر راهیان نور از سراسر کشور است، باید جهت استقبال از این زائران و نیز تجهیز زائرسراها برای استقبال از آنها اقدامات لازم صورت گیرد.

 

وی با اشاره به فراهم کردن استقبال خوب از زائران در استان، تصریح کرد: ما تلاش می کنیم تا هزینه های زائران را اعزام به مناطق عملیاتی کاهش دهیم.

 

کشکولی با بیان استقبال بی نظیر مردم در زیارت منطق جنگی، خاطر نشان کرد: در استان لرستان، سهمیه هر شهرستان از 11 هزار نفر اعزامی مشخص شده است.

 

وی به لزوم همکاری فرمانداران شهرستان ها با فرماندهان سپاه ناحیه هر شهرستان اشاره و بیان کرد: جهت اعزام کاروان ها با کیفیت خوب و بالا ضروری است تا تقسیم کاری بین دستگاه های اجرایی استان صورت گیرد.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان افزود: مقام معظم رهبری توجه ویژه ای به مقوله فرهنگ داشته و امسال با نامگذاری سال به نام اقتصاد و فرهنگ، باید در اشاعه و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های آینده تلاش کنیم.

 

 با توجه به اینکه مقام معظم رهبری حساسیت خاصی نسبت به فرهنگ دارند و امسال به عنوان سال اقتصاد فرهنگ نامگذاری کردند ما باید تلاش کنیم نسل‌های آینده را با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا کنیم.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات