مدیر کل روابط عمومی استانداری لرستان:

لرستان خبر: مدیر کل روابط عمومی استاتداری لرستان گفت: نشریات لرستان در وضعیت خوبی قرار ندارند، از این رو ساماندهی آنها امری ضروری برای استان است.

به گزارش لرستان خبر، بهرام رشیدی‌نیا عصر امروز در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان لرستان اظهار داشت: نشریات لرستان در وضعیت خوبی قرار ندارند، از این رو ساماندهی آنها امری ضروری برای استان است.

 

وی افزود: هیچ استانی همچون استان لرستان چنین وضعیتی را ندارد و خود این شرایط، هم برای مطبوعات و هم ادارات مشکلی است.

 

مدیر کل روابط عمومی استاتداری لرستان عنوان کرد: برخی نشریات بدون هماهنگی قبلی با ادارات، آگهی مربوط به اداره را درج می کنند و جهت دریافت هزینه آن، فاکتوری را به ادارات ارائه می دهند که نارضایتی ها را در پی داشته است.

 

وی بیان کرد: برای رفع این مشکال و نیز افزایش هماهنگی بین ادارات و مطبوعات و نشریات، باید بر اساس ضوابط قانونی اقدام به درج آگهی شود و به حضور فعال و مؤثر رسانه های مطلوب کمک کنیم.


رشیدی‌نیا بر لزوم ارائه برنامه ریزی دستگاه ها برای دهه فجر تا 27 دی ماه، خاطر نشان کرد: باید بر اساس برنامه، پروژه ها و طرح ها افتتاح و راه اندازی شوند و دستاوردها در نمایشگاهی جهت بازدید مردم ارائه شود.

 

مسعود بهرام‌نژاد، مدیر کل حوزه استانداری لرستان در این جلسه گفت: همایش تجار کشورهای اسلامی روز شنبه 20 دی ماه با عنوان وحدت اسلامی، توسعه وتجارت در خرم آباد برگزار می شود.

 

وی افزود: این تجار هم اکنون در همایش در تهران حضور دارند و با پیگیری های انجام شده آنها قبل از حضور در همایش خرم آباد با ظرفیت های لرستان آشنا می شوند.

 

مدیر کل حوزه استانداری لرستان عنوان کرد: این همایش با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری با ویژه برنامه بازدید از قلعه فلک الافلاک و نمایشگاه توانمندسازی های لرستان در سالن همایش های بانک صادرات خرم آباد برگزار می شود.

 

وی با اشاره به معرفی لرستان به جهان اسلام به عنوان هدف این همایش، تصریح کرد: با در نظر گرفتن ظرفیت های استان برای سرمایه گذاری جهت امضای تفاهم نامه، امیدواریم با حضور بخش خصوصی، لرستان رشد و توسعه یابد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات