آماده شدن مردم برای خلق حماسه ای دیگر؛

حضور مردم در راهپیمایی 22بهمن آن قدر مهم هست که بعضی ها را وادار می کند به روش های مختلف آن را نادیده بگیرند یا بازتاب ندهند و اگر هم بازتاب دهند با سانسور خبری نشان دهند.

به گزارش لرستان خبر ، حضور آگاهانه  مردم در صحنه های حساس و حمایت تمام قد از انقلاب اسلامی یکی از دلایل اصلی استحکام نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است.

 

مردم ایران اسلامی به نکته باور عمیق دارند که اگر بخواهند بدون کمترین وابستگی روی پای خود بایستند می توانند چراکه این را در طول بیش از سه دهه ای که از عمر انقلاب می گذرد در صحنه های مختلف به رخ دنیا کشیده اند.

 

مردم ما به آرمان های انقلاب پایبند استقلال و آزادگی را دوست دارند چون برای به ثمر رسیدن آن بهای سنگینی را تقدیم این انقلاب کرده اند و آن خون هزاران جوان از سرتاسر این مرز و بوم است.

 

22 بهمن خرم آباد

 

 

مردم عزیز ایران اسلامی همیشه و همیشه دهن یاوه گویانی که دستشان به ریختن خون هزاران انسان بی گناه آلوده است را بسته اند و هرگز به کس یا کسانی اجازه نخواهند داد که در کوچکترین مسائل کشورشان دخالت کنند.

 

خیلی ها با بلد کردن آمار و ارقام های متعدد وبزرگ نشان دادن مشکلات کشور سعی داشته اند که نشان دهند مردم دست از این انقلاب کشیده اند و به آن امیدی ندارند اما مردم قدرشناس و موقعیت شناس ما هیچ گاه صحنه را خالی نگذاشته اند و خیلی از مواقع با وجود مشکلات بسیار زیاد از جمله گرانی ها، بیکاری ها و غیره و غیره بازهم مصمم تر از گذشته در صحنه های حساس مشت های گره کرده شان را با فریاد های رسای الله اکبر بر دهان یاوه گویان استکبار کوبیده اند.

 

22بهمن برای مردم ما یادآور باشکوه ترین روز انقلاب اسلامی است که برای آن خون دلها خورده اند و برای آن ایثارها و از جان گذشتگی ها کرده اند و برای همین است که هرسال با حضورشان باعث می شوند که دشمنان این نظام هم از این همه پایبندی مردم به ستوه آیند.

 

22 بهمن خرم آباد

 

مردم ایران اسلامی میراث دار خون شهدای این انقلاب اند و هرگز،هرگز اجازه نخواهند داد که خون این عزیزان پایمال شود.

 

  حضور مردم آن قدر مهم هست که بعضی ها را وادار می کند به روش های مختلف آن را نادیده بگیرند یا بازتاب ندهند و اگر هم بازتاب دهند با سانسور خبری نشان دهند و پشت سرهم هم اعلام کنند  که  همه این ها به اجبار و واسطه تهدید،اخطار و پاداش به خیابان ها آمده اند و بیش ترشان به خاطر گرفتن کیک و ساندیس آمده اند اما ملت با بصیرت ایران اسلامی  با حضورپرشکوهشان در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی همواره  توطئه‌های دشمنان را یکی پس از دیگری نقش بر آب  کرده اند.

 

22 بهمن خرم آباد

 

مردم ما امسال در راهپیمایی 22 بهمن انزجارشان را از یزیدیان زمان و آنانیکه با اقدامات توهین آمیزشان احساسات مردم مسلمان سرتاسر جهان را جریحه دار کردند نشان خواهند داد و اوج علاقه قلبی شان را به آن هایی که این محبت را بر نمی تابند  نشان می دهند.

 

نویسنده: حدیث قاسمی

منبع: خبر افلاک

 

انتهای پیام/

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات