مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان:

لرستان خبر: مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: طرح آرامش بهاری ازجمله طرح‌های در دست انجام در اداره اوقاف است که از 28 اسفند امسال تا 16 فروردین در بقاع متبرکه لرستان برگزار می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام مرتضی خاک‌باز ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد اظهار داشت: امسال تربیت حافظان قرآن کریم در دستور کار اداره کل اوقاف و امور خیریه لرستان قرارگرفته است.

 

وی افزود: این طرح یکی از بزرگ‌ترین طرح‌های کشوری است که استان لرستان در این راستا در جایگاه برتری در کشور قرار دارد.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان عنوان کرد: طرح آرامش بهاری ازجمله طرح‌های در دست انجام در اداره اوقاف است که از 28 اسفند امسال تا 16 فروردین در بقاع متبرکه لرستان برگزار می‌شود.

 

وی به برنامه‌های اجراشده توسط این اداره اشاره و تصریح کرد: راه‌اندازی مجتمع تجاری مذهبی کوثر بروجرد، احیای موقوفات، بحث‌های فرهنگی و اقتصادی، تعمیر، توسعه و بازسازی 18 بارگاه امامزاده در سطح استان ازجمله این برنامه‌هاست.

 

خاک‌باز با اشاره به اینکه 20 بارگاه امامزاده سال آینده تعمیر و نوسازی می‌شوند، بیان کرد: اردیبهشت سال این ده بقعه امامزاده محمد بن حسن در الیگودرز افتتاح می‌شود.

 

وی به افتتاح هتل امامزاده محمد کوهدشت قبل از نوروز اشاره و خاطرنشان کرد: ساخت هتل امامزاده محمد کوهدشت یکی از برنامه‌های اداره اوقاف درزمینهٔ موقوفات بوده است.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان با اشاره به اینکه امسال 100 وقف جدید ثبت‌شده است، گفت: بیمارستان سرطان در شهرستان بروجرد توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه لرستان ساخته می‌شود.

 

وی افزود: آرامش بهاری، سوگواره یاس نبوی، نشاط معنوی، بصیرت عاشورایی ازجمله برنامه‌های فرهنگی است که در دستور کار اداره اوقاف و امور خیریه قرار دارد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات