جدیدترین اثرگروه انیمیشن جوان بروجرد؛

تهیه کننده بازی «شنگول رو فراری بده» گفت: بازی اندروید «شنگول رو فراری بده» در آستانه سال 1394 توسط گروه انیمیشن جوان عرضه می شود.

وهاب قانعی در گفتگو با لرستان خبر گفت: بازی اندروید «شنگول رو فراری بده» در آستانه سال 1394 توسط گروه انیمیشن جوان عرضه می شود.

 

 

 

وی ادامه داد: بازی اندروید «شنگول رو فراری بده» نسخه اولیه از مجموعه بازی Run The Kid می باشد که برداشتی است از داستان قدیمی و نام آشنای ایرانی «شنگول و منگول و حبه انگور» و به سبک بازی های Free Runner  و با گرافیکی در سطح بازی های برتر جهان ساخته شده است.

 

shangol1 - Copy

 

تهیه کننده بازی شنگول رو فراری بده عنوان کرد: تیم تولید این بازی قصد دارد درصدی از مبلغ فروش بازی را جهت امور خیریه در اختیار مجمع خیرین سلامت شهرستان بروجرد قرار دهد، لذا از هموطنان گرامی تقاضا داریم تا با خرید بازی در راستای این امر و همچنین حمایت از تولیدات داخلی گروه جوان را همراهی نمایند.

 

 

قانعی اضافه کرد: این بازی با نام اختصاری «شنگول» در مارکت های بازار و مایکت بارگذاری شده است و نسخه IOS بازی نیز به زودی به بازار خواهد آمد.

 

shangol2 - Copy

 

وی ادامه داد: تا با توجه به اینکه گروه انیمیشن جوان در حال برنامه ریزی جهت ارائه نسخه های بعدی بازی و اپلیکیشن مصور و صوتی داستان شنگول و منگول می باشد، از هموطنان عزیز درخواست داریم  با ارائه نظرات و پیشنهادات خود گروه جوان را در تولید هر چه بهتر نسخه های بعدی بازی تشویق و ترغیب نمایند.

 

shangol3 - Copy

 

قانعی با بیان اسامی عوامل بازی گفت: کد نویسی این انیمیشن به عهده مهدی فردی، افکت و صداگذاری مهدی زیار، کانسپت آرتیست حسین اجاقی و انیماتور میثم خسروی می‌باشد که علی معنوی، شاهپور رشنو و ندا شماعی هم ما را در انجام این کار یاری نموده‌اند.

 

وی ادامه داد: بازی شنگول رو فراری بده از طریق کافه بازار و مایکت  قابل دسترسی است.

 

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات