مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی مساجد لرستان:

لرستان خبر: مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد لرستان گفت: شهرستان بروجرد 378 کانون فرهنگی فعال دارد و این شهرستان به یک منطقه ویژه از 26 منطقه ویژه در کشور تبدیل شده است.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام سیدعلی موسوی عصر امروز در همایش کانون‌های مساجد منطقه ویژه بروجرد اظهار داشت: در راستای جذب کودکان و نوجوانان به مساجد عامل مهم و اثربخش همراهی والدین با کانونهای مبلغ فرهنگ اسلامی است.

 

وی افزود: کانونهای مساجد کشور در راستای نهادینه سازی فرهنگ اصیل دینی بر پایه ولایت فقیه تشکیل شدهاند.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد لرستان عنوان کرد: کمبودها و مشکلات اقتصادی نباید مانعی برای فعالیت کانون مساجد در کشور باشد.

 

وی تصریح کرد: از جمله اهداف مهم اقتصاد مقاومتی دستیابی به کشوری متعالی با وجود کمبودهای موجود است و این کانون در مسیر پیاده سازی اقتصاد مقاومتی در جامعه حرکت میکند.

 

موسوی با تأکید بر لزوم اشاعه فرهنگ روحیه جهادی در سراسر کشور، بیان کرد: زمانی که جامعه به این باور برسند که فعالیت کانون فرهنگی مساجد یک کار جهادی براساس فرمایشات مقام معظم رهبری است، می توان شاهد تعامل مردم با مساجد بود.

 

وی خاطرنشان کرد: شهرستان بروجرد 378 کانون فرهنگی فعال دارد و این شهرستان به یک منطقه ویژه از 26 منطقه ویژه در کشور تبدیل شده است.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد لرستان گفت: امتیاز منطقه ویژه این است که علاوه بر تخصیص بودجه عادی که به همه مراکز تعلق می گیرد، برای مناطق ویژه بودجهای مخصوص در نظر گرفته می شود.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات