امام جمعه پلدختر عنوان کرد؛

امام جمعه پلدختر گفت: بیست و ششمین گردهمایی ائمه جمعه سراسر استان لرستان روز 24 اسفندماه در پلدختر برگزار می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام علی محمد لروند عصر امروز در جلسه شورای اداری پلدختر اظهار داشت: بیست و ششمین گردهمایی ائمه جمعه سراسر استان لرستان روز 24 اسفندماه در پلدختر برگزار می شود.

 

وی افزود: مدیران شهرستان پلدختر در راستای باشکوه برگزار شدن این گردهمایی تلاش لازم را انجام دهند چرا‌که این گردهمایی یک رخداد مهم فرهنگی برای پلدختر محسوب می‌شود.

 

امام جمعه پلدختر عنوان کرد: در این گردهمایی نماینده ولی‌فقیه در لرستان، 17 نفر از ائمه جمعه شهرهای لرستان و جمعی از مسئولان استانی حضور می‌یابند.

 

وی با اشاره به گرامیداشت روز شهید و تأسیس بنیاد شهید، تصریح کرد: تجلیل و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا یک وظیفه است چرا‌که این تجلیل و گرامیداشت خود به رشد و تعالی بشریت کمک می کند.

 

لروند بیان کرد: تجلیل از شهدا تجلیل از خدمت به آرمان‌های انقلاب، و ایثار و مردانگی مردان بزرگی است که که با حضور در جبهه‌های جنگ تنها با خدا معامله کردند.

 

وی بنیاد شهید را نهادی انقلابی و مؤثر در تکریم شهدا دانست و خاطر‌نشان کرد: امسال کنگره سرداران و 312 شهید در شهرستان پلدختر برگزار شد که مردم در راستای برگزاری این کنگره 10 میلیون و 400 هزار تومان کمک کردند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات