در همایش جبهه مجازی وبلاگ نویسان ایثار و شهادت؛

در همایش جبهه مجازی وبلاگ نویسان ایثار و شهادت، استان لرستان با ۱۵۰ وبلاگ فعال در حوزه ایثار و شهادت به‌عنوان استان بر‌تر شناخته شد.

به گزارش لرستان خبر، همایش جبهه مجازی وبلاگ نویسان ایثار و شهادت باحضور سردار محسن انصاری قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران در باغ‌موزه دفاع مقدس برگزار شد.

 

 

در این همایش استان لرستان با ۱۵۰ وبلاگ فعال در حوزه ایثار و شهادت به‌عنوان استان بر‌تر شناخته و از «مراد روشنی» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان به دلیل اهتمام بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تقدیر شد.

 

 

گفتنی است، در پایان این مراسم ضمن قرائت بیانیه هیات داوران همایش جبهه مجازی وبلاگ نویسان ایثار و شهادت، «اکبر دارابی» از بوشهر با وبلاگ «خاطرات شهدا» به‌عنوان نفر اول، «جواد حسین‌زاده» از تهران با وبلاگ «صالحون» به‌عنوان نفر دوم و «احمد یوسفی» از بروجرد با وبلاگ «سرافرازان» به‌عنوان نفر سوم معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

 

ابتدای این تقدیر نیز از«مهدی یعقوبی» از نهاوند با وبلاگ «شهدا»، «زینب بختیاری» از خرم آباد با وبلاگ«رفاقت با شهدا»، «حسین بختیاری» ازخرم آباد با وبلاگ «پیروان شهدا»، «غلامرضا حر ریاحی» از الیگودرز با وبلاگ«آسمانی‌ها»، و «محمود جان محمدی» از تهران با وبلاگ «اهل یقین» به‌عنوان منتخبین این همایش تقدیر شد.

 

منبع: خبر افلاک

 

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات