صبح امروز؛

جشنواره فعالیت‌های فرهنگی خودجوش جوانان مؤمن و انقلابی لرستان صبح امروز با حضور نماینده ولی‌فقیه، استاندار، نماینده مردم بروجرد، امام جمعه پلدختر و جمعی از مسئولان استانی در سالن همایش جهاد کشاورزی لرستان برگزار شد.

به گزارش لرستان خبر ، جشنواره فعالیت‌های فرهنگی خودجوش جوانان مؤمن و انقلابی لرستان صبح امروز با حضور نماینده ولی‌فقیه، استاندار، نماینده مردم بروجرد، امام جمعه پلدختر و جمعی از مسئولان استانی در سالن همایش جهاد کشاورزی لرستان برگزار شد.

 

 

حجت الاسلام سید احمد میرعمادی در این همایش گفت: حضور باشکوه جوانان در عرصه های گوناگون گواه قوت، قدرت و توانمندی بالای آنها است و تجربه ثابت کرده است که هرگاه جوانان به صحنه آمده اند و کاری به آنها واگذار شد آن کار با موفقیت به سرانجام رسیده است.

 

 

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان ادامه داد: برگزاری این جشنواره و نمایشگاهی از فعالیت های فرهنگی جوانان بخشی از توانمندی ها و ظرفیت های موجود در جوانان استان را نشان می دهد.

 

 

امام جمعه خرم آباد اضافه کرد: ولایت اساس دین و سبب پیشرفت، وحدت و تعالی جامعه است و ولایت ملاک و میزان اعمال بوده و امروز افتخار جوان ایرانی این است که ولایت را در درون جانش دارد.

 

وی عنوان کرد: عشق، محبت و مودت بین جوان ایرانی و ولایت وجود دارد و رسالت جوان ولایی تبعیت بدون قید و شرط از رهبری است.

 

 

دبیر جشنواره فعالیت های فرهنگی خودجوش جوانان مومن و انقلابی لرستان در این جشنواره گفت: مجمع مشورتی جوانان دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان لرستان طی چند سال اخیر و در راستای دفاع از ارزش های انقلاب و تحقق منویات مقام معظم رهبری با حمایت نماینده ولی فقیه در استان شروع به فعالیت کرد.

 

 

یزدان سهرابی ادامه داد: برگزاری همایش بین المللی الگوی اسلامی جوان ایرانی، برپایی گردهمایی مدیران و فعالان فضای مجازی استان و برگزاری همایش جوانان و معنویت از جمله اقدامات این مجمع بوده است.

 

 

وی اضافه کرد: برگزاری همایش ۳۱۳ جوان برتر لرستانی و برگزاری همایش جوانان محلات و مساجد لرستان از دیگر برنامه های مجمع مشورتی جوانان دفتر نمایندگی ولی فقیه در لرستان بوده است.

 

 

سهرابی به ثبت نام بیش از هزار و ۴۰۰ جوان فعال فرهنگی در سامانه فعالیت های فرهنگی خودجوش جوانان مومن و انقلابی استان اشاره کرد و افزود: همچنین بیش از ۷۰ مجموعه فرهنگی که به هیچ نهاد دولتی وابسته نیستند در این سامانه ثبت نام کرده اند.

 

 

در حاشیه این جشنواره نمایشگاه دستاوردهای فعالیت‌های فرهنگی خودجوش جوانان استان لرستان در قالب 14 غرفه نیز برگزار شد.

 

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات