نماینده ولی‌فقیه در لرستان:

لرستان خبر: نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: جوان انقلابی امروز رسالت خود را در پیش‌بردن اهداف انقلاب اسلامی می‌داند و به هویت دینی خود افتخار می‌کند.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی عصر امروز در جشنواره فعالیت‌های فرهنگی خودجوش جوانان مؤمن و انقلابی لرستان اظهار داشت: با توجه به حضور گسترده جوانان ما در عرصه‌های مختلف نشان از ظرفیت‌ها و توانمندی‌ جوانان ما دارد.

 

وی افزود: جوانان منشأ تحولات در جامعه هستند، به گونه‌ای که رخداد هر تحولی تنها با حضور جوانان محقق می‌شود همان‌طور که بیداری اسلامی در کشورهای اسلامی با حضور جوانان اتفاق افتاد.

 

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به اراده جوانان، عنوان کرد: ما باید به جوانان اعتماد و آنها را درک کنیم چرا‌که جوانان هر کاری را با اراده به مقصد می‌رسانند.

 

وی به مسئولیت سنگین جوانان امروز اشاره و تصریح کرد: مسئولیت جوانان امروز مسئولیت سنگین و آن هم انتقال پیام اسلام ناب به جهانیان است.

 

میرعمادی، مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن و دفاع از مرزهای اعتقادی و فرهنگی را از مسئولیت‌های جوانان مؤمن دانست و بیان کرد: هر جا جوانان در صحنه‌ای حاضر شده‌اند آن امر را با پیروزی به سرانجام رسانده‌اند.

 

وی با اشاره به نامه مقام معظم رهبری به جوانان غربی، خاطر‌نشان کرد: این نامه سبب تحولی بزرگ در غرب و وحشت غرب شده، این نامه دین اسلام را به جهانیان دین مهربانی، عطوفت و گذشت نشان داده است.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان به ولایت‌مداری جوانان امروز تأکید کرد و گفت: امروز جوان ولایی به رهبری مقام معظم رهبری افتخار می‌کند و جوانان انقلابی نسل چهارم مهم‌تر از جوانان نسل نخست انقلاب حاضر هستند.

 

وی پیمودن هویت دینی را دیگر رسالت جوان مؤمن دانست و افزود: جوان انقلابی امروز رسالت خود را در پیش‌بردن اهداف انقلاب اسلامی می‌داند و به هویت دینی خود افتخار می‌کند.

 

میرعمادی بیان کرد: دفتر نماینده ولی‌فقیه در لرستان مجمع مشورتی جوانان است و در راستای تحکیم باورهای اعتقادی، تذهیب نفس و ایمان تلاش می‌کند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات