معلق ماندن ساخت سریال«دره مردان گرگ»

کارگردان سریال "دره مردان گرگ" گفت: ساخت این سریال در حال حاضر معلق شده است و در انتظار پاسخ مدیران سیما برای ساخت این سریال هستیم.

به گزارش لرستان خبر ، "جمال شورجه " اظهار داشت: نگارش فاز اول و دوم سریال "مردان دره گرگ" انجام شده است و در آن دوران کودکی و نوجوانی و جوانی شهید "محمد بروجردی" نگارش شده است. دره گرگ نام روستایی در شهرستان بروجرد است.

 

 

وی افزود: تحقیق و پژوهش فصل سوم این کار هم به پایان رسیده و تنها بخش کردستان آن باقی مانده است که در چند ماه آینده انجام ‌شود.

 

 

وی گفت: با تغییر مدیران سیما، گروه تولید و نویسندگی سریال "مردان دره گرگ" برای ادامه کار دچار سردرگمی شدند و ما همچنان منتظر تصمیم مدیران هستیم.

 

 

کارگردان "مردان دره گرگ" تصریح کرد: در حال حاضر کار ساخت این اثر برای بررسی و مطالعه در اختیار علی‌اصغر پورمحمدی معاونت سیمای رسانه ملی و محمدرضا تخشید مدیرکل امور نمایشی قرار گرفته است تا در صورت تایید طرح این فیلمنامه ادامه کار نگارش این سریال پیگیری شود.

 

 

شورجه گفت: امیدوارم که هر چه زودتر و با تصمیم‌گیری مدیران سیما تکلیف تهیه و تولید این سریال فاخر، با محوریت شهدای دوران دفاع مقدس مشخص شود.

 

 

وی خاطرنشان کرد: ما منتظر هستیم تا پس از تامین مالی از سوی صداوسیما کار پیش‌تولید این سریال را آغاز کنیم.

 

 

پیش از این اعلام شده بود که هماهنگی‌های لازم برای تهیه امکانات نظامی از سوی مراکزی از جمله معاونت اشراق فرماندهی کل قوا، مرکز مطالعات پایدار شمال شرق کشور و هیأت رزمندگان غرب و شمال غرب کشور انجام شده است تا مشکل تجهیز امکانات نظامی وجود نداشته باشد. بخش اعظم تصویربرداری در محیط طبیعی کوه‌های کردستان و بخشی دیگر در بروجرد خواهد بود و سکانس‌هایی را هم در تهران فیلمبرداری می‌کنند.

 

 

 داستان مجموعه تلویزیونی "مردان دره گرگ" پیرامون زندگی این شهید از دوران کودکی تا شهادت است. این مجموعه تلویزیونی یکی از مجموعه‌های "الف" ویژه‌ی سیماست و قرار است که با نام "مردان دره گرگ" در شبکه یک سیما به تهیه‌کنندگی محمود غلامی و کارگردانی جمال شورجه در 26 قسمت 45 دقیقه‌ای تولید می‌شود.

 

 

شهید محمد بروجردی معروف به مسیح کردستان، متولد روستای "دره گرگ" در شهرستان بروجرد، مسوول تیم حفاظت از امام خمینی در استقبال از بازگشت او به ایران در ۱۲ بهمن ۱۳۵۷، یکی از موسسان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و آموزش دهنده‌ی "محمد ابراهیم همت" و احمد متوسلیان" بوده است.

 

منبع: یافته

 

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات