رئیس تبلیغات اسلامی بروجرد:

لرستان خبر: رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجرد گفت: شهرستان بروجرد با وجود داشتن 25 هزار دانشجو باید بتواند امسال تعداد گفتمان خود را افزایش دهد و تعداد آن‌ها را به 30 مورد ارتقا دهد.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین صادق جعفرپور عصر امروز در جلسه دیدار مداحان و شعرای آئینی با امام جمعه این شهرستان اظهار داشت: ارائه برنامه‌های فرهنگی و مذهبی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجرد نزدیک به سه برابر ظرفیت خود بوده است.

 

وی افزود: در سال گذشته برگزاری همایشهای بزرگ و استفاده از سخنرانی اساتید کشوری و نیز برگزاری 350 گفتمان دینی با وجود اعلام برنامه برای برگزاری 160 گفتمان دینی از جمله برنامه‌های این اداره بوده است.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجرد عنوان کرد: این اداره در سال 93 توانست چندین رتبه کشوری را کسب کند و بخشی از انتظارات مقام معظم رهبری را در راستای تحقق شعار سال جامه عمل بپوشاند.

 

وی تصریح کرد: شهرستان بروجرد با وجود داشتن 25 هزار دانشجو باید بتواند امسال تعداد گفتمان خود را افزایش دهد و تعداد آن‌ها را به 30 مورد ارتقا دهد.

 

جعفرپور بیان کرد: با توجه به رصد ظرفیت‌های فرهنگی، امسال تلاش می‌شود تا با استفاده از تجربیات سال گذشته، برنامه‌های فرهنگی با کیفیت و قوت بیشتری ارائه شود.


 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات