مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی لرستان:

لرستان خبر: مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی لرستان گفت: ثبت‌نام دوره‌های مقدماتی و تکمیلی طرح ولایت دانشگاه‌های لرستان در سال 94 آغاز شد.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین سید مجتبی نورالحسینی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ثبت‌نام دوره‌های مقدماتی طرح ولایت دانشگاه‌های لرستان در سال 94 آغاز شد.

 

وی افزود: دانشجویان علاقمند به ثبت‌نام در این دوره‌ها می‌توانند به دفاتر بسیج دانشجویی در دانشگاه‌های استان مراجعه کنند.

 

مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی لرستان عنوان کرد: ثبت‌نام در دوره‌های مقدماتی و تکمیلی طرح ولایت آغاز شده و تا 25 اردیبهشت‌ماه جاری ادامه دارد.

 

وی ضمن اشاره به این‌که این دوره‌ها در دو سطح استانی و کشوری برگزار می‌شوند، بیان کرد: این طرح از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و ارائه تحقیق مرتبط با سرفصل های طرح در دو سطح استانی برگزار می‌شود.
 

نورالحسینی با اشاره به این‌که زمان و مکان برگزاری دوره‌های استانی و کشوری متعاقبا" اعلام می‌شود،تصریح کرد: طرح ولایت با هدف آشنایی با مبانی اندیشه اسلامی، مباحث بصیرتی، مهارتی و تشکیلاتی و تقویت توان دانشجویان در رفع شبهات فکری ایجاد شده توسط دشمنان در دانشگاه‌ها برگزار می‌شود.


 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • نسیم سپهوند

    باسبلام.آیا کسانی هم که دانشجو نیستند میتونن شرکت کنن؟

  • لرستان خبر

    سلام. وقت بخیر . تا جائیکه اطلاع داریم این دوره ویژه دانشجویان است. ولی می تونید از سازمان بسیج دانشجویی استان بپرسید

نظرات