فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد:

لرستان خبر: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر، نهمین گردهمایی بزرگ بسیجیان و پاسداران دفاع مقدس در بروجرد برگزار می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، محمد پاپی‌نژاد ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران بروجرد در فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان اظهار داشت: هفته پاسدار از روز مبعث پیامبر اکرم (ص) آغاز و تا روز ولادت امام حسین (ع) ادامه دارد که برنامه‌هایی برای گرامیداشت این هفته در نظر گرفته شده است.

 

وی افزود: به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر، نهمین گردهمایی بزرگ بسیجیان و پاسداران دفاع مقدس در بروجرد برگزار می‌شود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بروجرد عنوان کرد: در هفته پاسدار و همزمان با 31 اردیبهشت‌ماه، 750 نفر از خواهران بسیجی سراسر کشور به ارتفاعات گرین صعود می‌کنند.

 

وی تصریح کرد: دیدار با امام جمعه بروجرد، شرکت پاسداران در نمازجمعه، برگزاری صبحگاه مشترک، برگزاری ایدواره شهید محمد بروجردی در یکم خردادماه، ویزیت رایگان بیماران در درمانگاه اعتماد و امام سجاد سپاه و برپایی ایستگاه سلامت در ورودی مصلی نماز جمعه از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده برای این هفته است.

 

پاپی‌نژاد با اشاره به این‌که همزمان با برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در تهران، مراسم باشکوهی در بروجرد برگزار می‌شود، بیان کرد: یک هزار و 850 نفر از عموم مردم بروجرد برای شرکت در مراسم ارتحال امام راحل (ره) به تهران اعزم می‌شوند.

 

وی خاطرنشان کرد: تا‌کنون 30 دستگاه اتوبوس برون‌شهری برای اعزام زائران در نظر گرفته شده است که در هر اتوبوس یک همیار پلیس حضور می‌یابد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بروجرد گفت: در این سفر اکیپی از نیروی انتظامی و یک تیم پزشکی به همراه یک دستگاه آمبولانس کاروان زائران را همراهی می‌کنند.

 

وی با اشاره به برنامه‌های بسیج برای پرکردن اوقات فراغت جوانان، افزود: ناحیه بسیج بروجرد در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان در تابستان، امکاناتی نظیر استخر، زمین چمن مصنوعی و سالن‌های تیراندازی، احداث سالن های ورزشی و برگزاری برنامه مردان آهنین را فراهم نموده است.
 

پاپی‌نژاد بیان کرد: امسال 30 یادواره شهدای شهرستان در بروجرد برگزار می‌شود که برگزاری یادواره 68 شهید دانش‌آموز در سالروز شهادت آن‌ها از جمله این یادواره‌ها است.


 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات