دبیر جشنواره عمار لرستان در گفت‌وگو با لرستان خبر:

دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار در لرستان گفت: اکران هسته‌ای فیلم‌های جشنواره عمار در استان لرستان از امروز آغاز و تا 10 تیر در تمامی شهرهای استان لرستان برگزار می‌شود.

جواد یاراحمدی در گفت‌وگو با لرستان خبر، از آغاز اکران فیلم‌های هسته‌ای جشنواره عمار در سطح لرستان خبر داد و اظهار داشت: اکران‌های هسته‌ای فیلم‌های جشنواره عمار در استان لرستان تا 10 تیر در تمامی شهرهای استان لرستان در سطح مساجد برگزار می‌شود.

 

 

وی با اشاره به محورهای فیلم‌های این جشنواره افزود: 28 اثر این جشنواره در 5 محور اهمیت و ضرورت انرژی هسته‌ای، تجربه‌های تکراری روابط با غرب، شهدای هسته‌ای، انرژی هسته‌ای به زبان ساده و انیمیشن و توافق لوزان آماده اکران برای هم استانی‌ها است.

 

 دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار در لرستان گفت: مراسم افتتاحیه اکران‌های هسته‌ای جشنواره مردمی عمار در استان لرستان با حضور سید رسول منفرد دبیر اجرایی اکران‌های جشنواره مردمی عمار شامگاه یکشنبه برگزار شد.

 

 

یاراحمدی با اشاره به محل دریافت این فیلم‌ها برای متقاضیان اکران فیلم‌های هسته‌ای عمار تصریح کرد: علاقه‌مندان برای تهیه این آثار و اکران در مساجد استان لرستان می‌توانند با شماره 09390925837 تماس بگیرند.

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات