مدیرکمیته امداد شهرستان خرم‌آباد:

لرستان خبر: مدیر کمیته امداد شهرستان خرم‌آباد گفت: دوره آموزشی همسرداری و مسائل مربوط با زندگی مشترک توسط کمیته امداد ناحیه 3 خرم‌آباد برگزار شد.

به گزارش لرستان خبر، محمدولی حیدروند ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد اظهار داشت: دوره آموزشی همسرداری و مسائل مربوط با زندگی مشترک توسط کمیته امداد ناحیه 3 خرم‌آباد برگزار شد.

 

وی با اشاره به هدف از برگزاری این دوره آموزشی، افزود: این دوره آموزشی با هدف آگاهی بخشی به مددجویان جوان در زمینه مسائل مربوط به زندگی مشترک برگزار شده است.

 

مدیر کمیته امداد خرم‌آباد عنوان کرد: در این دوره آموزشی، آموزش‌هایی در زمینه نحوه برخورد با همسر، مقابله با استرس و اضطراب، نحوه برخورد با مشکلات زندگی و آگاهی‌بخشی درزمینه حقوق و تکالیف متقابل زوجین ارائه شده است.

 

وی تصریح کرد: افزایش سطح شناخت زوجین نسبت به زندگی مشترک، بهداشت روانی، شناخت احکام اولیه خانواده، مهارت‌های زندگی و آشنایی با اصول و مهارت‌های زندگی از دیگر موضوعات آموزش داده شده به شرکت کنندگان این دوره آموزشی بوده است.

 

حیدروند بیان کرد: تعداد 25 نفر از نوعروسان کمیته امداد ناحیه 3 خرم‌آباد در این دوره شرکت کردند.

 

وی خاطرنشان کرد: در این دوره آموزشی که پیش از اهدای کمک هزینه جهیزیه به نوعروسان برگزار می‌شود، استیدی مجرب از حوزه و دانشگاه مددجویان را آموزش می‌دهند. 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات