مسئول کانون‌های‌فرهنگی هنری مساجد لرستان:

لرستان خبر: مسئول دبیرخانه کانون‌های‌فرهنگی هنری مساجد لرستان گفت: با توجه به این‌که 250 پایگاه فراغتی برای پرکردن اوقات فراغت تابستان امسال در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد لرستان فعال هستند، پیش‌بینی می‌شود تعداد افراد شرکت‌کننده در برنامه این پایگاه ها در استان به 20 هزار نفر نسبت به سال گذشته افزایش یابد.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدعلی موسوی ظهر در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: سال گذشته 17 هزار و 800 نفر در برنامه‌های اوقات فرغت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در لرستان شرکت کردند.

 

وی افزود: با توجه به این‌که 250 پایگاه فراغتی برای پرکردن اوقات فراغت تابستان امسال در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد لرستان فعال هستند، پیش‌بینی می‌شود تعداد افراد شرکت‌کننده در برنامه این پایگاه ها در استان به 20 هزار نفر نسبت به سال گذشته افزایش یابد.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد لرستان عنوان کرد: برنامه‌های پایگاه‌های فراغتی در قالب طرح آسمانی‌ها  از 21 خردادماه آغاز و تا 15 شهریورماه ادامه می‌یابد.

 

وی از عضویت 20 هزار نفر در 400 کانون و کتابخانه مساجد لرستان خبرداد و تصریح کرد: بیش از 400 مرکز طرح تلاوت نور در لرستان فعال هستند.

 

موسوی ضمن تأکید بر این‌که باید در مساجد برای اسلام آینده‌نگری و کادرسازی شود، بیان کرد: دشمنان ما برای هدف، برنامه، فکر و کشورشان کادرسازی می‌کنند بنابراین ما نیز باید با بهره‌گیری از ظرفیت مساجد برای اسلام و در درجه بعد برای انقلاب اسلامی کادرسازی کنیم.

 

وی برنامه‌های قرآنی، تبیین اصول دین و برنامه‌های ورزشی را محور برنامه‌های فرغتی کانون ساجد عنوان و خاطرنشان کرد: تفسیر کوتاه قرآن و جزء سوم توسط نماینده ولی‌فقیه در لرستان یکی از برنامه‌های در نظر گرفته شده برای کانون مساجد است.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد لرستان گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد لرستان در سال‌های 91 تا 93، رتبه نخست دستگاه‌های مرتبط در حوزه برنامه‌های کمی و کیفی اوقات فراغت را کسب کرده است.

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات