مسئولان حمایت کنند

یکی از نزدیکان خانواده شهید علی خلیلی در ارتباط با شهدای ایران از تهدید خانواده شهید امر به معروف توسط اراذل و اوباش و برخی از دوستان قاتل شهید خلیلی خبر داد.

یکی از نزدیکان خانواده شهید علی خلیلی در ارتباط با شهدای ایران از تهدید خانواده شهید امر به معروف توسط اراذل و اوباش و برخی از دوستان قاتل شهید خلیلی خبر داد.

بنا بر این گزارش نیمه شعبان سال 90 بود که طلبه بسیجی علی خلیلی در دفاع از ناموس و زمانی که عده ای قصد تجاوز به یک خانم را داشتند امر به معروف کرده و توسط اراذل و اوباش با ضربه ای که به گردنش وارد می شود مجروح می شود.

علی خلیلی مدت ها جانبازی را با درد و در بستر گذراند و کمتر مسئولی حتی در پرداخت هزینه های درمانی علی خلیلی به خانواده اش کمک کرد. اما خانواده شهید خلیلی هیچگاه زبان به گلایه نگشودند و به پرستاری از فرزند طلبه جانبازشان پرداختند.

علی خلیلی بعد از مدت ها درد و رنج ناشی از جانبازی به شهادت رسید و مردم نشان دادند که جایگاه و مقام شهید امر به معروف چقدر برایشان ارزشمند است چرا که در تشییع باشکوه شهید علی خلیلی خانواده اش را تنها نگذاشتند.

حال چند روزی است که خبر اعلام حکم اعدام قاتل شهید خلیلی یعنی همان فردی که قصد تجاوز به ناموس مردم را داشت و به همراه دوستانش قمه بزرگی را بر گردن طلبه بسیجی فرود آورده بود صادر شده است اما فشارهای خانواده قاتل حتی در رسانه ها آرامش خانواده شهید را مختل کرده است. تا جایی که پدر قاتل شهید خلیلی در گفت و گو با یکی از رسانه های به صراحت درخواست عفو خود را اعلام کرده بود.

در این میان خبر ناگوار و تاسف آور اینجاست که برخی از اراذل و اوباش و دوستان قاتل شهید علی خلیلی خانواده محترم این شهید را تهدید کرده اند که در صورتی که رضایت ندهند آنها را می کشند.

یکی از نزدیکان خانواده شهید خلیلی در حالی که از شرایط روحی بد مادر شهید خبر داد افزود: متاسفانه خانواده شهید خلیلی بسیار مظلوم هستند و به دلیل تهدیدات بسیار زیاد و مزاحمت هایی که اراذل و اوباش برایشان ایجاد کرده اند، مجبور به نقل مکان به منزل دیگری شده اند.

وی اظهار داشت: ما دوستان شهید و همراه خانواده شهید هستیم  و از مسئولان امر می خواهیم تا ضمن حفظ امنیت روحی این خانواده شهید اجازه قدرت گرفتن اراذل و اوباش را ندهند. منبع: شهدای ایران

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات