مسئول ستاد عتبات عالیات لرستان:

لرستان خبر: مسئول ستاد عتبات عالیات لرستان گفت: مردم لرستان از 13 کیلو و 500 گرم طلا و یک کیلو و 200 گرم نقره، 4 هزار تن سیمان، 80 تن کاشی و 2550 متر سنگ به ستاد عتبات عالیات کمک کرده‌اند.

به گزارش لرستان خبر، اصغر حقی‌پور ظهر امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در لرستان در بیت امام جمعه خرم‌آباد، اظهار داشت: بیش از 10 هزار نفر با ستاد عتبات عالیات همکاری دارند.

 

وی با اشاره به این‌که کمک نقدی مردم لرستان به عتبات عالیات بیش از 9 میلیارد تومان بوده است، افزود: این میزان اعتبار از محل کمک‌های مردمی لرستان برای ساخت ساخت درب حرم امام موسی کاظم (ع)، ساخت درب طفلان مسلم و حرم امام حسین (ع) و صحن حضرت زهرا (س) هزینه شده است.

 

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات لرستان عنوان کرد: مردم لرستان از 13 کیلو و 500 گرم طلا و یک کیلو و 200 گرم نقره، 4 هزار تن سیمان، 80 تن کاشی و 2550 متر سنگ به ستاد عتبات عالیات کمک کرده‌اند.

 

وی با اشاره به این‌که این نشست به مناسبت دهمین سالگرد تشکیل عتبات عالیات درلرستان برگزار شده است، تصریح کرد: ستاد عتبات عالیات در طی این 10 سال در تمامی شهرستان‌ها و بخش‌های استان لرستان فعال بوده است.

 

حقی‌پور بیان کرد: تاکنون 19 کاروان تخصصی با 267 نفر به عتبات عالیات اعزام شده و برخی از آن‌ها با استقرار حدود 40 روز در عتبات عالیات اقدامات مختلفی را داشته‌اند.

 

وی خاطرنشان کرد: برپایی مراسمات مختلف، اجرای برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی، اجرای طرح منزل به منزل تا بهشت، ساخت 110 صندوق جمع‌آوری نذورات مردمی از جمله خدمات ارائه شده از سوی این ستاد است.

 

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات لرستان گفت: از دیگر فعالیت‌های ستاد عتبات عالیات اجرای طرح 40 منبر و اجرای طرح بهشت تا بهشت توسط علیرضا خمسه با 3500 کیلومتر یعنی از حرم امام رضا (ع) تا حرم امام حسین (ع) در سال گذشته بوده است.

 

وی افزود: در سال گذشته 4 کاروان نظارتی با 134 نفر، 7 کاروان زیارتی با 320 نفر و 47 دستگاه تریلر و کامیون به صورت رایگان مردم را در مرز عراق و ایران جابه‌جا کرده‌اند.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات