رئیس آموزش و پرورش استثنایی لرستان:

لرستان خبر: رئیس آموزش و پرورش استثنایی لرستان گفت: 7 پایگاه تابستانی در قالب 20 کلاس برای دانش‌آموزان استثنایی در لرستان راه‌ندازی شد.

به گزارش لرستان خبر، امیرحسین برجی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد اظهار داشت: هفت پایگاه تابستانی برای دانش‌آموزان استثنایی در لرستان راه‌ندازی شد.

 

وی افزود: این پایگاه‌ها از هفته دوم تیرماه فعالیت خد را آغاز می‌کند و برای مدت هفت هفته به دانش‌آموزان استثنایی خدمات ارائه می‌دهد.

 

رئیس آموزش و پرورش استثنایی لرستان عنوان کرد: این پایگاه‌های اوقات فراغت در شهرستان‌های خرم آباد، بروجرد و الیگودرز راه‌اندازی شده‌اند که قرار است برنامه‌های آموزشی، فرهنگی هنری، ورزشی و تفریحی را اجرایی کنند.

 

وی تصریح کرد: این پایگاه‌ها در قالب 20 کلاس در این شهرستان‌ها و مناطق آموزشی استان فعالیت می‌ککند که پیش‌بینی می شود 250 دانش‌آموز استثنایی در این کلاس‌ها حضور یابند.

 

برجی بیان کرد: پایگاه‌های اوقات فراغت در تابستان بستر مناسب را برای شکوفایی استعداد دانش‌آموزان فراهم می‌کنند که با توجه به اهمیت این موضوع این تعداد پایگاه در استان لرستان و برای دانش‌آموزان استثنایی فراهم شده است.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات