علی‌اصغر پورمحمدی معاون سیما در نامه‌ تذکر‌آمیز به غلامرضا میرحسینی مدیر شبکه سه سیما گفت: دو انتخاب غلط امسال «ماه عسل» در صداوسیما جایی ندارند.

علی‌اصغر پورمحمدی معاون سیمای رسانه ملّی در نامه‌ای به غلامرضا میرحسینی مدیر شبکه سه سیما، ضمن ارائه تذکر جدی نسبت به نحوه انتخاب مهمانان امسال «ماه عسل»، خواستار توبیخ عوامل آن انتخاب‌های غلط شد.

 

متن این نامه به شرح ذیل است:

"جناب آقای سیدغلامرضا میرحسینی

مدیر محترم شبکه سه سیما

با سلام و آرزوی موفقیت

 

برنامه ماه‌عسل از برنامه‌های معنوی، تأثیرگذار و پر مخاطب رسانه ملی در ماه مبارک رمضان محسوب می‌شود که دست‌اندرکاران آن توانسته‌اند با تلاش چند ساله اوقات خوبی را برای مردم عزیز ایران بخصوص روزه‌داران مومن فراهم کنند. اما امسال علیرغم جدیت جنابعالی و گروه برنامه‌ساز برای افزایش کیفیت و محتوای این برنامه و توجه ویژه به انتخاب بهتر سوژه‌ها و میهمانان مناسب که نسبت به سال‌های گذشته از جذابیت و تأثیر بیشتری برخوردارند متأسفانه دو برنامه و دو انتخاب غلط در ماه عسل امسال از شیرینی و شهد این زحمات کاسته است و موضوعات و مفاهیمی مطرح شده است که نه در ماه عسل که در هیچیک از برنامه‌های دیگر سیما نیز جائی ندارند.

 

از آنجا که تکرار اینگونه اشتباهات قابل اغماض نیست، با تذکر به جنابعالی، لازم است ضمن توبیخ عوامل آن انتخاب غلط و نظارت موثر بر تصحیح، ارتقاء و ادامه مسیر خوش سابقه این برنامه اهتمام نمائید."

علی‌اصغر پورمحمدی

معاون سیما

منبع: تسنیم

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات